Суд рф признав “Азов” терористичною організацією: У Азові відповіли

Сьогодні, 2 серпня стало відомо, що Верховний суд рф, на вимогу Генеральної прокуратури рф признав “Азов” терористичною організацією і заборонив його діяльність на території росії.

Російські ЗМІ пишуть, що суд повністю задовольнив клопотання Генпрокуратури рф. Процес пройшов частково у закритому режимі – оголошено тільки резолютивну частину рішення.

Зазначається, що після цього рішення українським військовим, які служать або служили в “Азові”, за російським законодавством, загрожують звинувачення в “тероризмі” серйозні терміни за сфабрикованими справами.

Нагадуємо, посольство рф в Британії закликало стратити бійців Азову через повішання.

У телеграм каналі “Азову” Азов-Маріуполь з’явилась відповідь, на інформацію, щодо визнання полку “Азов” “терористичною організацією” в рф.

“Після публічної страти військовополонених полку “Азов” у н.п. Оленівка, росія шукає нові приводи і пояснення для своїх воєнних злочинів. Верховний суд росії визнав полк “Азов” “терористичною організацією”. Недоімперія, яка щодня погрожує знищити світ ядерною зброєю, чий президент закликав “мочить в сортирах”, підривав будинки з власними громадянами, душив отруйним газом власних і сирійських жінок і дітей, має отримати по зубах раз і назавжди. Ми закликаємо Держдеп США та уповноважені органи інших держав, які вважають себе цивілізованими, визнати рф державою-терористом! Росія багато років своїми щоденними діями доводить цей статус. Щодня її армія та спецслужби здійснюють воєнні злочини. Потурання цим злочинам чи мовчання – це співучасть! Весь світ має об‘єднатися проти держави-терориста! Слава Україні! Перемога за нами!”, – ідеться у повідомленні.