18-річний міністрант загинув на місці аварії, а священник у лікарні: двоє священослужителів потрапили у фатальну ДТП на Вінниччині

6 серпня отець Єжи Чарнецький разом зі 18-річним міністрантом Дмитром пізно ввечері повертався в легковому автомобілі з чування у Браїлові. Аварія трапилась неподалік села Сьомаки Вінницької області. Близько 22.40 “Peugeot” зіткнувся з легковиком “Renault”, який був припаркований частково на узбіччі.

Хлопець загинув на місці ДТП. А отця Єжи з численними травмами доправили до лікарні у Вінниці.  Вчора, 10 серпня, він помер.

Як повідомив виданню CREDO парафіянин Олександр Громяк, вірні дуже цінували свого священника:

“Отець Єжи служив вірою і правдою для своїх парафіян не тільки в Новій Ушиці, але і в найближчих селах. Також багато часу проводив з молоддю і міністрантами, які його дуже поважали і дослуховувалися до його порад. Після початку війни настоятель зробив збірку коштів і продуктів в Польщі на потреби людей, які постраждали від війни. На жаль, у зв’язку з важкими травмами після автокатастрофи відійшов у вічність, але завжди залишиться в пам’яті людей, яких він зустрів на своєму земному шляху Вічне спочивання дай йому Господи, і світло віковічне нехай йому світить!”