Важливі молитви до Святого Миколая, які промовляють саме 11 серпня

Безсумніву, одним з найбільш шанованих у Православному світі є Святий Миколай чудотворець. Тричі на рік віряни шанують пам’ять Святого Миколая, а саме – 19 грудня, 22 травня і 11 серпня, також 11 серпня – Різдво Миколая Чудотворця. Тому важливо саме цього дня промовити молитву до Святого Миколає.

Молитва до Святого Миколая про допомогу у житті

Великий угодник і Святитель Божий Миколай, помічник й вчитель всіх, хто з щирим молінням вдається до твоєї допомоги. Ти допомагав тим, які до тебе зверталися, допоможи і мені в усіх труднощах і потребах життя мого.

Коли прийде хвиля, де сила моя заслаба, труднощі, що стають на дорозі життя мого, завеликі для мене, ти, угоднику Божий, подай мені на поміч твою руку і стань мені на охорону, як ставав завжди тим, що в труднощах і небезпеках пам’ятали про тебе. Благослови мене святительською твоєю рукою, настав на стежку добру, запали в мені віру непохитну і моли Христа Бога, за спасіння душі моєї. Амінь.

Сильна молитва до святого Миколая за Україну

О святий отче наш Миколаю, предивний чудотворче! Добрий наш пастирю і покровителю землі Української. Ти є скорий помічник у бідах всім, хто до тебе прибігає. До тебе після Господа і Матері Божої звертаємось, святий божий, силою даною тобі Богом яви чудо і милість Його на нас грішних. Зупини ворога, що хоче погубити нас.

Захисти нашу державу Україну і нашу Церкву від усіх ворогів видимих і невидимих. Вбережи, від ворожих куль і несподіваної смерті наших людей, наших воїнів і захисників. Укріпи силою Господньою військо українське і благослови на перемогу над ворогом. Охорони кордони держави нашої з моря і з усіх сторін, захисти кожне місто українське від ворожого вогню з неба, збережи наші храми святі!

Молимо тебе, святий отче Миколаю, повсякчасно охороняй у безпеці кожну родину українську, врятуй наших неповинних дітей! Твоєю отчею ласкою заспокой і утіш усіх страждаючих і наляканих. Умоли Господа нашого, щоб зберіг Він і благословив український народ! На Нього всю надію нашу покладаємо, хай буде воля Його блага над нами! Нині, повсякчас і навіки віків. Амінь!

Молитва до Святого Миколая за сцілення душі і тіла

Святителю отче Миколаю, моли Бога за нас! Великий Угоднику і Святителю Божий Миколаю, Пастирю й Учителю всіх, хто з щирим молінням вдається до Твоєї допомоги. Ти допомагав тим, хто до Тебе вдавався, допоможи і мені в усіх труднощах і потребах життя мого.

Коли прийде хвиля, де сила моя заслаба, труднощі, що стають на дорозі життя мого, завеликі для мене, Ти, Угоднику Божий, подай мені помічну Твою руку і стань мені на охорону, як ставав завжди тим, що в труднощах і небезпеках пам’ятали про Тебе.

Поблагослови мене Святительською Твоєю рукою, настав на стежку добру, запали в мені віру непохитну і моли Христа Бога за спасіння душі моєї.

Що не можна робити на Різдво Святого Миколая

  • До обіду заборонялося займатися фінансовими справами, у тому числі покупками, продажами, вкладенням коштів, обговоренням фінансових питань, плануванням сімейного бюджету тощо. Якщо є можливість, то краще відкласти всі важливі фінансові питання та справи на другий день;
  • Поганою прикметою в давнину було ображатися через дрібниці, дутися, вередувати, псувати комусь настрій своєю поведінкою — до проблем у коханні, стосунків у сім’ї;
  • Не можна виявляти жадібність і скупість, відмовляти у проханнях та допомозі. Можна самим опинитися на місці нужденних;
Прикмети на 11 серпня:
  • Якщо у цей час тепло, то погода на початку осені теж буде нехолодною, сприятливою для землеробства;
  • Стиглий овес вдруге зазеленів – до негоди;
  • Спостерігали вранці туман – урожай меду буде поганим;
  • Каркання ворони проти вітру то це віщує дощ;
  • Теплий та дощовий день – буде багато грибів.