Під час обстрілу колони автомобілів загинула мати двох дітей: деталі трагедії

Під час обстрілу російськими ракетами гуманітарної колони в Запоріжжі загинула волонтерка Центру взаємодопомоги 36-річна Галина Задорожна. Разом із чоловіком з початку повномасштабного вторгнення вона займалася допомогою біженцям. Без мами залишилося двоє маленьких дітей.

В 7 ранку російські війська обстріляли ракетами С-300 гуманітарну колону на околиці Запоріжжя. Люди збиралися виїхати на окуповану територію, щоб відвідати чи забрати своїх рідних, відвезти їм ліки, продукти, хтось віз туди гуманітарну допомогу.

Того ранку загинуло 32 людини. Серед них і волонтерка Центру взаємодопомоги – 36-річна Галина Задорожна.

Уламок ракети влучив у шию

30 вересня Віктор (чоловік Галини) прокинувся від гучних вибухів. Галя рано поїхала до центру. Він узяв телефон, побачив повідомлення від дружини: “Як ви, чи все у вас гаразд? Діти прокинулися?” Став передзвонювати – зв’язку не було. Потім слухавку взяв чоловік і сказав: “Вона лежить на асфальті непритомна, приїжджай”.

Віктор ускочив у машину і кинувся туди. Але було пізно. Галя загинула миттєво. Про це Віктору сказали у морзі, коли він забирав тіло дружини. Уламок ракети влучив у шию, там була велика дірка.

Віктор згадує, що вони познайомилися з Галею, коли разом працювали на заводі, вона була економістом. Одружилися, народився один син, потім другий. Коли закінчилася друга декретна відпустка, почалася школа, карантини. Вирішили, що Галя займатиметься вихованням дітей, а Віктор працюватиме.

Про те, що мама загинула, Віктор синам повідомив того ж дня:

“Я знав, що ввечері вони питатимуть, де мама? Брехати їм я не хотів. Психологиня сказала, що краще це зробити відразу, підібрати прості слова. Напевно, мені говорити про це було складніше, ніж їм чути це”.

Вони дуже плакали, зараз у них часто виникають запитання. Начебто прості запитання, але дуже болючі.