У пожежі на Франківщині загинула 12-річна дівчинка

Вчора, 29 листопада, у селі Горохолина Івано-Франківської області, на пожежі загинула 12-річна дівчинка.

Як повідомляють у ГУ ДСНС у Івано-Франківській області, о 11:52 до надзвичайників прийшло повідомлення про пожежу житлового будинку у селі Горохолина Богородчанської ТГ Івано-Франківського району. Вогнеборці негайно виїхали до місця виклику.

Відомо, що місцева жителька помітила дим, що виривався з комину та з-під даху будинку та відразу почала телефонувати до сусідів й кликати на допомогу. Місцевий мешканець, прибігши до будинку, звідки виривались клуби диму, пробував відкрити двері, але вони були зачинені.
На момент виникнення пожежі вдома не було нікого з дорослих. Хтось із сусідів сказав, що в будинку повинна бути дитина, тоді чоловік вибив двері, розбив вікно та, ризикуючи власним життям, потрапив до будинку. В задимленій кімнаті, на ліжку, він виявив дитину без ознак життя, взяв її на руки та передав через вікно двом молодим хлопцям, котрі кинулися на допомогу чоловікові.
Вже на вулиці, до приїзду рятувальників, місцеві мешканці надавали дівчинці домедичну допомогу. Медики, прибувши до місця, робили усе можливе, щоб привести дитину до свідомості. На превеликий жаль, попри усі старання, дитину врятувати не вдалося.