Чому насправді не можна дарувати та викидати старі речі

Виявляється, це може мати неприємні наслідки.

Про те, що чистити простір навколо себе потрібно майже щотижня, відомо давно, особливо прихильникам буддизму. Справа тут не тільки в генеральному прибиранні, а більше навіть у позбуванні речей, яких ви вже не потребуєте. Причому вони не завжди старі, іноді просто непотрібні.

Віддати старі речі, щоб набути

Вирішили роздати свої речі? Завжди розлучайтеся з ними з чистим серцем, не думаючи про те, що, можливо, коли-небудь настав б день того плаття або цієї блузки. Якщо у вас залишиться хоч крапля жалю, то з відданою річчю піде й енергія.

Обов’язково проведіть ритуал поділу з річчю: «У цій сукні/пальто/туфлях немає мене, це просто річ». Це потрібно не просто вимовити, нехай навіть подумки, в це треба щиро повірити.

речі

Якщо віддаєте речі до благодійного фонду та боїтеся, що віддасте майбутнім господарям разом із одягом та взуттям частину себе, відріжте їх від себе. Заплющте очі, уявіть нитки, що зв’язують вас, і подумки ножицями розріжте всі до єдиної. (Читайте також, Топ 5 неочевидних речей, які впливають на IQ вашої дитини).

Головне — кому б ви не віддавали свої речі, побажайте подумки, щоб їхнє місце зайняли нові. І тоді обновка не забариться.

Якщо ви налаштовані з непотрібних речей отримати хоч якийсь прибуток, до ваших послуг секонд-хенд, комісійні магазини та сайти оголошень. Але в цьому випадку речі також варто «почистити» — від своєї енергетики. Складіть все, що хочете здати, у пакет, запаліть поряд з ним аромасвічку і дайте їй прогоріти. Використовувати можна і сіль. Додайте у воду 2-3 столові ложки великої солі та прополощіть речі у цій воді.

Однак якщо у вас немає впевненості, що ви не нудьгуватимете за улюбленою блузкою або светром, то краще розріжте їх на дрібні шматочки і спаліть.

Зберігати не можна викинути

Звісно, віддавати можна не всі свої речі. Фахівці фен-шуй не рекомендують ділитися головними уборами, білизною, туфлями, гаманцями та гребінцями, пояснюючи це тим, що ці предмети дуже тісно пов’язані зі своїми власниками. (Читайте також, «У ліжку з ворогом»: як перестати соромитися свого тіла під час сексу).

728x485 1 4925230ea92569d69a53eade1b0fae40 5000x3333 0xac120004 9131806041679167999

Що ще варто зберігати?

  • Речі, при носінні яких ви відчуваєте фізичний або психологічний дискомфорт: тисне горло, сверблять руки, колір вам не йде або річ викликає неприємні спогади;
  • Одяг з плямами і дірочками, зношений, вицвілий, який вийшов із моди. Шафа – не склад ганчір’я, пам’ятайте про це;
  • Колготки із стрілками, залишені під зимові джинси;
  • Речі, про існування яких ви хвилину тому навіть не пам’ятали, та й зараз важко себе у них уявити;
  • Книги, які ви давно прочитали, а перечитувати вдруге немає жодного бажання.

речі

Друге життя старих речей

Як би не аргументували, що кожна річ має свій термін, будь-яка господиня рано чи пізно вирішить продовжити життя старому светру, рюкзаку зі своєї юності чи ще чомусь рідному. Дані ідеї також мають право на життя.

Недарма у давнину наші предки створили клаптеву техніку рукоділля. Вони ніколи нічого не викидали, а «переробляли», створюючи цим гарні та оригінальні речі з непотрібних предметів гардеробу.

Так що, якщо у вас є творча жила, вільний час і багато речей, яким настав час переродитися – вперед, можливо, ви створите неймовірні авторські твори, які прикрасять стіни вашого будинку чи квартири ваших друзів.

А ще можна оформити гарний ящик або скриньку, де ви зберігатимете найулюбленіші та найдорожчі вашому серцю речі. Піжама, яку подарувала мама, сережки, куплені в першій подорожі за кордон, та інші милості, з якими пов’язані найніжніші та найтепліші спогади.