Рак: 10 характеристик знаку зодіаку

Рак – знак зодіаку душевних та дуже емпатичних людей. Вони прекрасні друзі та батьки, але часом закриваються у своєму панцирі настільки, що складно зрозуміти їхні почуття. Розбираємося в емоціях та життєвих мотивах Раків у нашій статті.

Рака дуже легко можна впізнати за манерою спілкування. Якщо ви чуєте, що людина, розповідаючи якусь історію, дуже докладно говорить не про самі події, а про те, як вона почувала себе, поки все це відбувалося, то, швидше за все, перед вами Рак. Характер цього знаку дуже приємний і душевний, але це нерідко ховається під панцирною бронею. Справа в тому, що представники цього знака дуже бояться зради та болю. І намагаються убезпечити себе будь-якими доступними способами.

Враження на початку знайомства і після тривалої дружби — це небо і земля, якщо ваш друг Рак. Характеристика знаку дозволяє йому бути в топі найвідданіших і найвірніших друзів поруч. Що, втім, нерідко стає важким випробуванням для їхньої душі, адже Ракам властива серйозна самовіддача.

1. Характер Рака

Раки вражають глибиною та красою свого внутрішнього світу. Раки мають меланхолійний темперамент, який наділяє їхньою високою сенситивністю, емоційною чутливістю і, як наслідок, робить їх вразливими.

Раки не схильні до відкритого протистояння, намагаються згладити гострі кути і недопустити конфлікту. Але якщо притиснути до стіни, то запекло боротимуться. Представникам цього знака буває досить складно ділитися своїми емоціями та переживаннями з іншими людьми. Навіть найближчим вони можуть не розкривати справжньої причини своїх заворушень. І від цього їх важко зрозуміти. При цьому Раки більше за інші знаки зодіаку залежать від того, отримують вони підтримку близьких людей чи ні. Рак може бути тричі найкращим у всьому, але негативна думка від значущих у житті людей може знищити його віру в себе. Тому головне життєве завдання цього знака — створити довкола себе підтримуюче оточення.

Рак потенційно прагне стати найкращими у всьому і намагається не кидати розпочате на півдорозі. Якщо якісь обставини змушують їх відступити, то через деякий час вони все одно повертаються до намічених цілей і реалізують задумане.

Це чудові психологи, але тільки для інших людей. Свої ж почуття їм досить складно усвідомити, тому Раки часто поринають у самопізнання. З віком представники цього зодіакального знака стають більш егоїстичними, жорстокими та прямолінійними. У випадку з Раками це здоровий егоїзм, який допомагає їм сказати «ні» у тих ситуаціях, коли оточуючі хочуть залізти їм на шию.

Сильні та слабкі сторони Раків

Сильний і слабкий, душевний і холодний, комунікабельний все це Рак. Дитинство, юність, сім’я, які впали (чи ні) на голову проблеми — все це може створити з одного Рака діаметрально протилежних людей.

Сильні сторони

  • Раки підтримують сімейні цінності, тому вони по праву посідають перше місце серед дванадцяти знаків зодіаку як кращі сім’янини.
  • Представники цього знаку готові на самопожертву заради інших людей. Це робить їх надійними друзями та партнерами.
  • У Раків чудова фантазія, тому часто вибирають собі творчі професії.
  • Цей знак має дуже сильну інтуїцію.
  • Раки можуть добре відчувати переживання інших людей. І тільки від вибору самого Раку залежить, чи стане це їхньою позитивною чи негативною рисою. Треба визнати, що у мистецтві маніпуляції мало хто може потягатись із Раком. Якщо він використовуватиме ці таланти, щоб допомагати людям, то всі його любитимуть і цінуватимуть. Якщо ж почне маніпулювати людьми, його почнуть ненавидіти.

Слабкі сторони

  • Раки більше за інших схильні до емоційного вигоряння. Протягом усього життя їм доводиться докладати багато зусиль, щоб навчитися керувати своїми емоціями.
  • Ці люди схильні до самоаналізу та самокритики. Ніхто так сильно не зможе розкритикувати Рака, як він сам.
  • Переживаннями він може довести себе до нервового виснаження, тому важливо мати адекватне оточення, яке вчасно відволікає та підбадьорить його.
  • Раки важко адаптуються до нових обставин, вони схильні до консерватизму та передбачуваності.
  • Бувають надмірно довірливі, від чого особливо сильно страждають у першій половині життя.

2. Кохання та стосунки

Раків часто можна побачити у співзалежних відносинах. Особливо у юному віці. Вони готові до самопожертви заради щастя та благополуччя свого партнера.

Ці люди схильні віддавати себе повністю стосункам. Щоб не стати жертвою несумлінної людини, Ракам варто витримувати більш тривалі паузи перед тим, як зблизитися з кимось і дати потенційному партнеру час, щоб вчинками довести серйозність своїх намірів.

Рак ніколи не зможе пробачити зради, для нього це занадто глибока емоційна рана, яка не затягнеться і не дасть зберегти стосунки, навіть якщо обидва партнери цього сильно захочуть.

Ці люди часто стикаються з нерозумінням партнера, яке самі й створюють. Ракам настільки не хочеться конфліктів із другою половинкою, що вони не говорять прямо про справжню причину свого невдоволення. Починають повільно підводити партнера до теми манівцями, але безпечними шляхами, промацуючи, наскільки їхня половинка готова розмовляти про наболіле. І не дай Бог їм відчути найменшу напругу чи роздратування: Раки відразу заведуть розмову в інший бік, так і не торкнувшись хвилюючого питання. Через цю особливість знака обом партнерам доведеться постаратися, щоб вибудувати відкриті та довірчі відносини.

Рак

3. Секс

У сексі для Раків найважливіше емоційні переживання. Вони люблять довгі ласки та нашіптування ніжних слів на вушко. Більш важлива глибина емоційних переживань, ніж пристрасть. Якщо ви хочете урізноманітнити сексуальне життя з Раком, слід влаштувати якийсь сюрприз, пов’язаний з розкішшю і комфортом. Наприклад, оренда затишного будиночка з каміном чи шикарного номера в готелі.

4. Сім’я та шлюб

Раки – найсімейніший знак зодіаку. Вони вважаються найкращими сім’янинами, тому що багато часу, грошей, сил і енергії вони віддають саме цій стороні свого життя. Жоден знак зодіаку не здатний заради своєї сім’ї на те, на що здатний Рак. Вони схильні до того, щоб досить рано створювати сім’ї та ставати батьками.

Сім’я – опора, фортеця та головний ресурс цього знака. Якщо Раки мають підтримку та схвалення сім’ї, то можуть багато чого досягти в житті та подолати всі негаразди заради цього.

Слідкуйте за нашими гороскопами тепер і на Google news.

5. Які раки батьки?

Раки дбайливі батьки. Жінки-Раки суворіші у питанні виховання дітей, ніж чоловіки.

Батьки-Раки намагаються виховувати дітей в атмосфері емоційного комфорту, кохання та розуміння. Діти дуже люблять приходити до них зі своїми переживаннями. Представники цього знака з раннього віку прищеплюють стійкі сімейні цінності своїм дітям. Хлопчиків обов’язково привчатимуть до відповідальності, орієнтуватимуть на соціальну реалізацію та навчатимуть заробляти. Дівчинка буде головною маминою помічницею та обов’язково зайнята творчою діяльністю.

6. Дружба

Рак це той друг, який завжди прийде на допомогу. Якщо ви переживаєте якийсь емоційний біль, то ніхто не допоможе вам впоратися з ним краще ніж представник цього знака. Він завжди уважно вислухає і допоможе докопатися до глибини ваших переживань, дозволить виплакатися і ніколи не засудить. Рак створює навколо себе настільки емоційно комфортну атмосферу, що хочеться довірити всі свої секрети. Якщо вам знадобиться якась фізична допомога від Рака, він також не відмовить. Хоча це дається йому складніше.

7. Захоплення та хобі

Раки з великим задоволенням досліджують інші культури та країни, які цікавляться кухнями різних народів світу. Часто захоплюються чимось, пов’язаним із благоустроєм будинку та створенням затишку. Люблять музику та спів. Рідше вибирають малювання. До списку інтересів знака входить все, що пов’язане з водою та іншими рідинами. Це саме ті люди, у кого вдома можна побачити колекцію напоїв та чаїв.

8. Кар’єра та професія

Рак добре почуваються у професіях, пов’язаних з викладанням, психологією, архітектурою, дизайном та стилем. Їм відмінно дається все, пов’язане із турботою про людей, тварин чи сільське господарство.

Представники знаку з вираженими лідерськими якостями можуть успішно реалізуватись на адміністративних посадах або побудувати власний бізнес. Деякі Раки вибирають для себе професії, пов’язані з травами, водою та іншими рідинами (ми пам’ятаємо, як вони люблять їх). З усіх творчих спеціальностей Раки частіше обирають музику та співи. Дивно, але нерідко Раки легше розуміють менталітет інших культур і народів, ніж рідний. Тому міжнародні відносини – чудовий професійний вибір для Раків.

9. Здоров’я

Ахіллесова п’ята Раків – психосоматика. Їхнє здоров’я безпосередньо залежить від психоемоційного комфорту. Жінки-Раки також схильні до розладів менструального циклу і мігрені. Слабке місце чоловіків-раків – кишкові розлади.

10. Сумісність

Найлегше Ракам порозумітися і вибудувати довгострокові відносини з іншими Раками та Водолієм (особливо якщо Рак-чоловік, а Водолій-жінка). Може виникнути міцний союз із Тельцем, Стрільцем та Козерогом. Складніше зберегти відносини з Близнюками, Скорпіоном та Рибами. Найскладніша сумісність Рака з Овном, Левом та Дівою.

Читайте також: Козеріг: 10 характеристик знаку зодіаку.