Козеріг: 10 характеристик знаку зодіаку

Козеріг – знак зодіаку, який є прикладом для багатьох, але й може нажити собі багато ворогів. Нижче в статті розглянемо, хто ж таки ці Козероги і які в них характеристики.

Загальна характеристика знаку Козеріг

Як типовий представник стихії Землі, Козеріг відрізняється практичністю та життєвим досвідом. Такий точно не покладатиметься на ілюзії і завжди буде говорити прямо.

1. Характер Козерога

Вони відрізняються амбітністю та стійкістю. Козероги намагаються уникати двозначних ситуацій та прямих конфліктів. Така позиція допомагає їм обходитися у житті без ворогів. Козероги вважають за краще все тримати в собі: не ділитися душевним станом з оточуючими, як і не висловлювати відкрито негатив. До результату вони рухаються вперто й рівно, використовуючи всілякі докази, тактику та стратегії. Адже Козерога — цілеспрямовані, жорсткі аналітики. Зовні вони спокійні, небагатослівні, відсторонені. Як ніхто, вміють упоратися з емоціями і підкоряти їх логіці та розуму.

2. Сильні та слабкі сторони Козерога

Козероги чекають від життя вражень та ненаситні у питаннях стосунків та кар’єри. Їм притаманні певні позитивні та негативні риси, що виділяють серед інших.

Переваги:

Здатність до самодисципліни, рішучість, практичність, амбітність, розважливість, завзятість у досягненні мети, проникливість, сталість, працьовитість, ввічливість.

Недоліки:

Своєрідність, владолюбство, підступність, жорстокість, любов до розкоші та комфорту. Не готові підпускати до себе нових людей.

3. Кохання та стосунки

Дуже прискіпливі до партнера і ніколи не вибачать зради. Часто оцінюють супутника, спираючись на логіку та практичні міркування. Шукають пару серед близьких за духом, звертаючи увагу на розум та напрямок думки. У відносинах цінують спокій, але при цьому вони вміють поринати у почуття з головою.

4. Секс

Віддають перевагу класиці. Часто вибирають як партнера свою протилежність. Дуже пристрасні у ліжку.. Незважаючи на зовнішню холодність, Козерога — натури ніжні. Заслужіть їхню довіру і вони стануть кокетливими та безтурботними.

5. Сім’я та шлюб

Козероги – зразкове подружжя. До шлюбу ставляться з характерною серйозністю. Вони вірні, дбайливі та розуміючі, завжди готові надати підтримку та прийти на допомогу.

6. Козеріг. Який він батько і мати?

Дисципліна та суворий порядок – візитна картка Козерога. У вихованні воліють діяти строго за планом, дотримуються режиму та правил. У сім’ї завжди вимагають поваги та слухняності з боку молодших до старших. Дітям часто не вистачатиме тепла та розуміння від батька-Козерога. Але з віком все змінюється: з них виходять добрі та уважні бабусі та дідусі.

Де б ти не був, читай наші новини тепер і на Google news.

7. Дружба

Майже весь час Козероги витрачають на роботу та сім’ю, тому тусовки та вечірки проходять повз них. Друзів у них небагато, зате постійні і віддані. Козероги не люблять пильної уваги, ненав’язливі, але завжди готові прийти на допомогу у скрутній ситуації. З незнайомими малотовариські, але з близькими легко підтримують розмови на будь-які теми.

8. Захоплення та хобі

Козерогам підійдуть читання, музика, прогулянки в музеях, колекціонування. Все те, що допомагає розвитку та може сприяти отриманню вигоди у майбутньому, наприклад, просуванню у професії. Дуже класно, якщо їхнє хобі можна поєднати із заробітком, як це роблять рукодільниці, художники чи фотографи.

Козеріг

9. Кар’єра та професія

Козероги вперті, відповідальні, терплячі та амбітні — такі якості допомагають їм досягати успіхів у різних галузях: від гірничодобувної до бізнес сфери. Вдало збудувати кар’єру вони зможуть у сільському господарстві, археології, IT, управлінській сфері. Якщо представник знака включає амбітність і владолюбство, то зможе досягти висот у політиці або стати топ-менеджером. Але на керівній посаді вони часто стають вимогливими та деспотичними.

10. Здоров’я

Козероги відрізняються міцним здоров’ям, але тільки якщо самі піклуються про себе: займаються спортом, правильно харчуються і дотримуються режиму дня. Особливу увагу представникам цього знака зодіаку слід приділити догляду за шкірою та зубами, шлунком, своєю кістковою та нервовою системами.

Сумісність

Слушним партнером для Козерога стане Телець. Міцним може бути союз і з представниками Землі — Дівами чи Терезами. Рішуче не варто будувати стосунки з Овнами, Водоліями, Близнюками, Левами, Раками.

Раніше ми писали: Стрілець: 10 характеристик знаку зодіаку.