У стилі 90-х: культові серіали, героїнь яких ми наслідували

Мода циклічна, і зараз дуже популярні деталі гардеробу того часу. Сам же стиль нерідко формували герої кіно та серіалів. Згадаймо деякі з них.

Ми вирішили згадати 9 головних героїнь серіалів 90-х, стилю яких ми наслідували!

Мілагрос (Чоліто), «Дикий ангел»

Мілагрос, головна героїня «Дикого ангела», яку зіграла Наталія Орейро, іменувала себе Чоліто, любила футбол і не відрізнялася любов’ю до жіночного вбрання. Однак ця обставина зовсім не завадила Чоліто стати справжньою модною іконою свого часу — дівчатка-підлітки масово почали вдягатися у джинси, об’ємні футболки та бейсбольні кепки старших братів. Щоправда, у фіналі серіалу фанатів чекало справжнє модне перевтілення: із шибеника Чоліто головна героїня нарешті перетворилася на витончену красуню Мілагрос, вразивши шанувальників виходом у шикарній весільній сукні. (Читайте також, ТОП-4 цікавих фільми з блискучим акторським складом).

 

серіалів

Серіалів

Рейчел, «Друзі»

Звичайно, всі три головні героїні культового серіалу уособлювали актуальні тренди того часу, але саме Рейчел набула статусу модної ікони. На початку серіалу героїня Дженніфер Еністон працювала офіціанткою в кав’ярні і одягалася досить просто та іронічно (в джинсові комбінезони та короткі картаті спідниці), але потім життя дівчини змінилося, вона подорослішала та перетворилася на справжню модницю. (Читайте також, Кінець світу: 10 найбільш видовищних фільмів-катастроф – це треба бачити).

серіалів

серіалів

серіалів

Іден, «Санта-Барбара»

Іден (Марсі Уолкер) після прем’єри «Санта-Барбари», одного з найдовший серіалів американського телебачення, стала уособленням американського стилю тих років. Її джинси, що вільно вільно сидять, блузи і сукні з об’ємними плечима і великі прикраси досі пам’ятають всі глядачі, які дивилися знаменитий телефільм.

Серіалів

серіалів

Дана Скаллі, «Секретні матеріали»

Головна героїня «Секретних матеріалів», як і личить агенту ФБР, звичайно ж, одягалася в класику, але мала чимало фанатів. Ділові жінки 90-х із задоволенням копіювали строгі, але стильні образи Скаллі, яка віддавала перевагу класичним тренчкотам і костюмам в чоловічому стилі, які вона носила з човниками на низьких підборах.

Серіалів

Серіалів

Серіалів

Бренда, Донна та Келлі, «Беверлі-Хіллз, 90210»

Звичайно, ми не могли залишити поза увагою трьох головних героїнь серіалу “Беверлі-Хіллз, 90210″, які стали модними іконами для цілого покоління дівчат. Бренда (Шеннен Доерті), Келлі (Дженні Гарт) і Донна (Торі Спеллінг) одягалися по-різному, тому телесеріал швидко перетворився на посібник для модниць 90-х, з якого можна було почерпнути образи на будь-який смак.

серіали

6f20b3422cd9fbca20444070a1999508 cropped 657x608