Процес схуднення: як його запустити, не помічаючи

Часто буває, що хочемо схуднути, докладаючи безліч зусиль, але нічого не відбувається. Вага стоїть на місці, а дієти не допомагають. Ось кілька порад, як скинути вагу та покращити здоров’я, не докладаючи зусиль.

Внесіть 7 невеликих змін у звичний спосіб життя та насолоджуйтесь результатом схуднення.

Позбавляйтеся шкідливої їжі

Заплануйте це, наприклад, на тиждень. Необдумані покупки, частування від родичів та друзів можуть містити в собі зайві калорії та цукор. (Читайте також, Не “вмирайте” в спортзалі – просто дихайте: 7 дихальних практик для схуднення).

Зменшіть порції

Величезний пиріг зовсім не потрібно з’їдати за один раз. Розділіть його на порції та підігрівайте. Це стосується і буль якої іншої їжі. Візьміть собі за правило не їсти великі порції!

Менше сидіть у соцмережах

Ця порада стосується насамперед перегляду чужих рецептів та фотографій їжі. Такі пости викликають почуття голоду одним своїм існуванням! Особливо коли ви дивитесь їх на голодний шлунок.

Змініть список продуктів

Так, у вас немає звички купувати брокколі замість сосисок, але якщо вона буде в списку – більше шансів, що ви принесете додому саме її. Пам’ятайте – менше тваринних жирів, а ільше клітковини і білку.

Відмовтеся від фастфуду

Легко сказати! Насправді це краще робити поступово. Наприклад, цього місяця ви перестаєте пити газовану воду, наступного — їсти картоплю фрі, і так далі… Пам’ятайте, ваше здоров’я – у ваших руках.

Не дозволяйте холодильнику спорожніти

Тоді ноги самі понесуть вас до найближчої забігайлівки. Нехай у холодильнику буде достатньо їжі, причому корисною! Побільше овочів, салатів і зелені. Пам’ятайте – оворі наші друзі на шляху до хорошої фігури і хорошого самопочуття.

Не їжте перед телевізором

Саме в цій ситуації можна випадково з’їсти набагато більше, ніж хотілося б, і точно не пекінської капусти!