6 знаків зодіаку, у яких відбудуться кар’єрні зміни у квітні 2023 — підготуйтеся до успіху!

Астролог та таролог Юлія Ліфанова розповідає, кому варто підготуватися до крутих віражів у професійній сфері. А якщо ви давно мріяли про підвищення – саме час його попросити, якщо ви є у цьому списку!

Квітень 2023 року буде містично-вогняним місяцем — такі сильні та динамічні енергії через скупчення планет у знаку Овна та Меркурія поруч із Ураном несуть раптові зміни та трансформації!

Крім того, саме у квітні відбувається дві важливі місячні на осі трудових договорів — 6 квітня у знаку Терези (юридичні документи) та 20 квітня у знаку Овен (підприємництво, керівник). Це говорить про те, що весь місяць буквально просочиться енергією нових ділових угод, контрактів, партнерських програм — захочеться запустити проект, дати старт новому напрямку в бізнесі і просто стати частиною якоїсь прогресивної та зухвалої команди.

Терези

6 квітня відбудеться Повний місяць у вашому знаку, що може завершити якийсь професійний етап у вашому житті. Наприклад, ваш роботодавець може запропонувати вам переробити договір або переведе вас на інший проект. (Читайте також, Фінансовий гороскоп на квітень 2023 року для знаків Зодіаку: кому випаде шанс на успіх). Або на вас звернуть увагу і зроблять пропозицію щодо підвищення, яке на найближчі два роки дасть прискорення вашій кар’єрі. Будьте сміливими і не переживайте — навіть якщо вас звільнять, це дасть старт покращенням у вашому житті.

Зодіаку

Овен

Весь квітень буде буквально місяцем доленосних рішень у вашому житті: в кар’єрі, в особистому житті, в місці проживання. Ви буквально відчуєте, наскільки неминучі зміни – ви хочете змін, а значить час повністю переглянути свої цілі та плани. Ситуація щодо Повного місяця 6 квітня – може поставити крапку у трудових відносинах — вам прийде повідомлення, повідомлять новину. А вже 20 квітня ви напевно запустите власний проект або просто почнете знайомитися з людьми, які допоможуть вам у феноменальному просуванні в професії! Вузол майбутнього йтиме за вашим знаком аж до 2025 року — Всесвіт має на вас великі плани, а значить Фортуна поряд з вами і вподобає вашим змінам!

Скорпіон

Наприкінці квітня у вашому секторі роботи відбувається перше затемнення – 20 квітня у вас може з’явитися нова команда, керівник чи проект. Крім того, ретроградний Меркурій йде назад у секторі підписання ділових договорів — це означає, що у вас починається процедура перегляду ваших трудових відносин і повернення до старого проекту, де вам можуть запропонувати зробити якусь роботу за гроші. Швидше за все, ситуація почне розгортатися до 16-17 квітня — уважно спостерігайте за людьми, які ніби повертаються у ваше професійне життя.

Зодіаку

Рак

У квітні у вашому секторі кар’єри та статусу відбудеться перше затемнення в Овні, яке започаткує серйозні професійні зміни на найближчі 2 роки. Тобто 20 квітня у вас може з’явитися новий керівник, місце роботи чи звання, або ви самі станете ініціатором масштабної та різкої зміни у вашому професійному житті. Наприклад, ви зрозумієте, що більше не можете займатися роботою на когось і паралельно з основним проектом відкриєте власний проект. Це може бути пов’язано з тим, що у вашому житті з’являться люди з вашого «минулого» життя — колеги, подруги чи однодумці, які дадуть вам натхнення та спрямування на рух уперед!

Стрілець

У квітні ретроградний Меркурій буде у вашому секторі роботи та колективу — до вашої команди можуть повернутися люди з минулого. Наприклад, вам поставлять завдання найняти людей, з яким ви раніше реалізовували фінансові чи жіночі проекти. Крім того, затемнення в Овні відбувається у вашому п’ятому будинку – це бізнес та приватні проекти. Ймовірно, що ви наважитеся запустити власну справу! Принаймні перші кроки ви зробите саме у квітні.

Лев

Ваш знака зодіаку — справжній балувань долі у квітні 2023 року, через ретроградний Меркурій у секторі професії — вам можуть запропонувати очолити минулий проект! Крім того, затемнення в Овні відбувається у дружньому вам знаку вогню, який відповідає за сектор міжнародних відносин та великих компаній. Отже, ви можете вийти на новий рівень буквально за один день! Ваша популярність змахне вгору, вам схвалять тендер чи якийсь іноземний проект, що принесе вам як прибуток, та феноменальний успіх!