Знак Зодіаку жінки показує її Ідеального Чоловіка та Коханця – перевірте, хто вам підходить

Астролог та таролог Юлія Ліфанова розповідає, чому знак вашого зодіаку показує всю правду про ваш інтерес до чоловіків.

Знак зодіаку кожної жінки насправді показує, де Сонце знаходилося в момент її народження. А Сонце завжди є головною чоловічою фігурою в житті жінки — спочатку Сонце описує її батька, а потім ідеального чоловіка для шлюбу і сексуальних стосунків.

Втім, за інтимні зв’язки у житті жінки також відповідає 8 сектор гороскопу та Плутон із Марсом. Але якщо йдеться про ідеальну сумісність, досить вивчити просто знак зодіаку. Астролог Юлія Ліфанова розповідає, на що варто звертати увагу при виборі партнера — і ви точно не помилитеся!

Жінка-Овен шукає свого Воїна

Якщо ви хочете реально бути щасливою у шлюбі та інтимному житті, то вам потрібен абсолютно незалежний, спортивний та місцями навіть владний чоловік. Вас заводять чоловіки з досить рішучим та ініціативним характером, які стежать за своєю фігурою, а ще мають гарну витривалість і силу. (Читайте також, Розклад по Таро на Квітень 2023 для кожного знака зодіаку – знайдіть свою карту).

В інтимному житті вам потрібен чоловік, який вміє утверджувати свою владу, домінуючи і при цьому захоплюватись вашим тілом. Для сімейної гармонії цей чоловік повинен обов’язково мати свій проект та хобі пов’язане з спортом — він не повинен сидіти вдома, адже тоді ви занудьгуєте поруч із ним.

Вибирайте людину, яка не намірена розчиняться у вас. З професій може бути військовим, коучем, хірургом, лікарем, підприємцем.

Зодіаку

Жінка-Телець шукає свого Гурмана

Якщо ви хочете реально бути щасливою у шлюбі та інтимному житті, то вибирайте чоловіка, який вміє заробляти гроші, цінує красу та стежить за собою, а також… любить поїсти! Також основна риса цього чоловіка – тактильність, адже сузір’я Тельця відповідає за шкіру.

Крім того, цей чоловік повинен розуміти і фінансувати вашу пристрасть до гарних речей, ресторанів і в цілому комфорту. Він із тих, хто може смачно замаринувати м’ясо, обрати гарний браслет у подарунок та сплатити відпустку на березі океану.

Вибирайте людину, яка не заперечує важливість грошей і їй подобається заробляти їх. З професій він може бути кухар або мати відношення до їжі/ресторанам/готелям, фінансист, лікар (естетика або щось із харчування, масаж).

Жінка-Близнюки шукає свого Співрозмовника

Якщо ви хочете реально бути щасливою у шлюбі та інтимному житті, то вибирайте чоловіка, який постійно підвищує свій інтелектуальний рівень, любить подорожі, а ще любить читати книги, газети, підвищує свій рівень інтелекту.

Крім того, цей чоловік повинен розуміти, що вам складно сидіти вдома — ви рухлива і активна, тому йому треба складати вам компанію, щоб союз був динамічним і яскравим. Не вибирайте собі домашнього чоловіка – з ним вам стане нудно, адже для вас найголовніше його легкість та відкритість  чоловіка цього світу.

Вибирайте людину, яка не є самітником — робіть ставку на людину активної професії або просто рухливого, молодшого чоловіка. З професій може бути журналіст, письменник, працювати руками (наприклад, з механізмами).

Жінка-Рак шукає свого Приколіста

Якщо ви хочете реально бути щасливою у шлюбі та інтимному житті, то вибирайте чоловіка, який відрізняється шикарним почуттям гумору! Для вас дуже важливо, щоб він умів пожартувати, покепкувати або саркастично поставитися до будь-яких життєвих ситуацій.

У пріоритеті він повинен завжди тримати сім’ю, але так як Рак відповідає за жінок, швидше за все він буде шанувальником жіночої краси і навіть трохи бабієм. Саме ця риса характеру підбадьорюватиме вас, надихаючи на турботу про свою красу. В інтимному житті він має бути емоційним, не приховувати свого бажання. Холодні чоловіки вам не підходять!

Вибирайте людину, яка любить домашній затишок, застілля, легко бере ініціативу до своїх рук і дійсно любить жінок. З професій він може бути власником готелю/ресторану/спа/пансіонату, або розвиватися в тематиці сімейного бізнесу.

Жінка-Лев шукає свого Мага

Якщо ви хочете реально бути щасливою у шлюбі та інтимному житті, то вибирайте чоловіка, який вміє створити романтичну та місцями містичну атмосферу у вашому житті. Наприклад, влаштувати незвичайне гарне побачення, а ще він повинен вміти спокушати вас. Знак Лева відповідає за флірт, тому для вас саме прелюдії та гра важливіша за сам процес.

У пріоритеті він повинен завжди тримати свою радість і щастя — вам важливо, щоб він мав свої інтереси, хобі, спорт і щоб він був оптимістом! Якщо ваш чоловік перебуває в депресії, то ваше життя набуває сірих відтінків і з Левиці ви перетворюєтеся на вуличну кішку. Обов’язково звертайте увагу, наскільки він є самостійним — у вас великий ризик потрапити під чари інфантилу.

Вибирайте людину, яка любить грайливість, мистецтво, красу, і загалом є гедоністом та добрим коханцем. З професій він може бути шоумен, продюсер, фітнес-тренер, блогер, медіа-директор, мати свій проект або працювати у сфері розваг.

Зодіаку

Жінка-Діва шукає свого Короля Спокою

Якщо ви хочете реально бути щасливою у шлюбі та інтимному житті, то вибирайте чоловіка, який вміє створити зручне та комфортне життя навколо вас. Наприклад, він повинен любити гроші і комфорт, бути відповідальнішим і надійнішим навіть за вас! Взагалі вам подобаються ті чоловіки, на яких ви можете покластися — наприклад, в емоційному плані його стабільність приємно заземлюватиме вас.

У пріоритеті він повинен завжди тримати свій обов’язок перед сім’єю, рідними та близькими. В інтимній сфері на першому місці для нього має бути саме ваша насолода та комфорт – він не дозволить собі неприємний запах або безглузді брудні слівця.

Вибирайте людину, яка стежить за своїм здоров’ям, а ще із задоволенням покращує ваше житло і робить ваше життя зручнішим (наприклад, він може стати ініціатором ремонту на кухні або просто замінить вам домашню техніку на щось сучасніше). Його ключова риса – відсутність істеричності. З професій може розвиватися у сфері автомобілів, техніки, охорони здоров’я.

Жінка-Терези шукає свого Дипломата

Якщо ви хочете реально бути щасливою у шлюбі та інтимному житті, то вибирайте чоловіка, який є спостережливим, раціональним та вміє домовлятися. Він не з тих, хто рубатиме з плеча — для нього основою будь-яких стосунків є компроміс! І це вас дуже приваблює.

У пріоритеті він повинен завжди прагнути краси стосунків: не використовує брудних слів, будинок тримає у чистоті і сам одягається зі смаком. В інтимному житті він може дозволити собі бути грайливим, смішити вас, але ваша насолода буде завжди для нього на першому місці.

Вибирайте людину, яка вміє дарувати подарунки, звертає увагу на вашу красу, вміє робити компліменти та відчиняти двері автомобіля. З професій може розвиватися у сфері юриспруденції, консультування, естетики, моди, мистецтва.

Жінка-Скорпіон шукає свого Ідеального коханця

Якщо ви хочете реально бути щасливою у шлюбі та інтимному житті, то вибирайте чоловіка, який любить домінувати у стосунках та вміє розпалювати у вас пристрасть шляхом періодичних емоційних гойдалок. Це не означає, що він повинен бути токсичним — просто приправа у вигляді ревнощів, легкого домінування та вислизання зробить ваше життя набагато яскравішим і ви зможете довше знаходитись в шлюбі.

У пріоритеті він повинен завжди прагнути фінансового порядку, тому що для нього важливе лідерство у відносинах через забезпечення своєї сім’ї заради безпеки! Він ніколи не перекине на вас турботи про гроші, але в його очах ви стаєте сексуальнішими, коли маєте своє життя і подобаєтеся іншим чоловікам. В інтимній сфері вам важлива тема рольових ігор — він не повинен цього бентежитися.

Вибирайте людину, яка вміє дарувати вам безпеку, якій ви довіряєте від і до. З професій він може розвиватися у сфері банківської справи, підприємництва, медицини, страхування, психології, а також у м’ясній та військовій промисловості.

Жінка-Стрілець шукає свого Мандрівника

Якщо ви хочете реально бути щасливою у шлюбі та інтимному житті, то обирайте чоловіка, який відкритий цьому світу, розвивається у міжнародній сфері або взагалі належить до іншої національності. Також він обов’язково повинен мати широкий світогляд і в чомусь бути для вас учителем.

У пріоритеті він повинен завжди прагнути розвитку у професійній сфері, для нього немає межі — він ніби не бачить обрій і завжди прагне іти вперед. Для вас важливо, щоб в інтимній сфері ваш чоловік був ініціативним, а також пропонував щось незвичайне та екзотичне.

Вибирайте людину, яка за вдачею оптиміст, трохи бунтар і любить гарне життя. Не вибирайте людину-скиглія, або того, хто заперечує фінанси і розкіш — це не для вас. З професій може розвиватися у сфері мистецтва, туризму, розваг, освіти.

Жінка-Козеріг шукає свого Мудреця

Якщо ви хочете реально бути щасливою у шлюбі та інтимному житті, то вибирайте чоловіка, який буде старший за вас за віком. Вам важливо бачити в чоловікові непорушний авторитет і в чомусь навіть батьківську фігуру. Він має бути дисциплінований, відповідальний та мати тверді переконання. Вас приваблюють чоловіки, які виглядають строго і трохи холодно – ця недоступність буквально розбурхує вас.

У пріоритеті він повинен завжди прагнути високого статусу в суспільстві — для нього дуже важливо мати регалії та звання, а також постійно ставити цілі та досягати їх. В інтимній сфері вам важливо відчувати його домінування, жорсткість, але не жорстокість. Це тонка грань, тому тримайтеся подалі від мазохістів – вам чоловік повинен поважати вас, бути впевненим у собі, але виявляти до вас турботу та терпіння.

Вибирайте людину, яка за натурою старша за свої роки — мудра, спокійна, добра і серйозна. Не вибирайте людину, яка спілкується з вами як з дитиною – ваш ідеальний чоловік повинен любити вас опікуватися, але не вчити життя. З професій може розвиватися на державній службі, в медицині, фотографії.

Жінка-Водолій шукає свого Босса

Якщо ви хочете реально бути щасливою у шлюбі та інтимному житті, то вибирайте чоловіка, який не схожий на інших і максимально вільний у своїх міркуваннях. Він не повинен заперечувати загальноприйняті принципи, він повинен мудро розумітися на тому, як влаштований цей світ і грати за цими правилами. Але його ключова риса характеру – вміння бути в команді, залишаючись незалежним.

У пріоритеті він повинен завжди прагнути влади, статусу, а також бути масовиком-витівником. Він повинен любити подорожі, тому що для нього важливо іноді почуватися інопланетянином та досліджувати цей світ.

Вибирайте людину, яка за натурою вільна, раціональна, логічна, не намагається кидати пил в очі. Остерігайтеся психічно неврівноважених і невротиків – він повинен мати максимально ясний погляд на світ і не пудрити вам мізки. З професій він може розвиватися у сфері кіно, IT-технологій, веб-дизайну, туризму.

Жінка-Риба шукає свого Бунтаря

Якщо ви хочете реально бути щасливою у шлюбі та інтимного життя, то вибирайте чоловіка, який обожнює подорожі та трохи за натурою хіпі. Це не означає, що він не любить грошей або не вміє їх заробляти. Просто для нього фінанси є засобом досягнення розслабленого життя під пальмою.

У пріоритеті він повинен завжди прагнути розширювати свій кругозір, подорожувати, бути духовним і добрим, але при цьому не цурається розкішних раутів і світського життя. В інтимному житті для нього важливе злиття душ, тому для початку ваш чоловік повинен вміти розслаблювати вас, викликати у вас довіру та безпеку. У сексі для вас важливо, щоб він домінував і був дуже наполегливий!

Вибирайте людину, яка за вдачею трохи хіпі: вона приймає цей світ, їй подобається бути не таким як усі, але при цьому вона не заперечує багатство і важливість комфорту. З професій може розвиватися у сфері фармацевтики, юриспруденції, історії, антикваріату, езотерики.