Папа Франциск госпіталізований з респіраторною інфекцією

Папа Франциск має респіраторну інфекцію, і йому доведеться провести кілька днів у лікарні в Римі, повідомляють у Ватикані.

Як повідомляє BBC News, йдеться, що 86-річний папа останніми днями мав проблеми з диханням, але не хворів на Covid.

«Папа Франциск зворушений багатьма отриманими повідомленнями підтримки та висловлює вдячність за близькість і молитву», – йдеться у заяві.

Очікується, що його найближчий персонал, включно з охороною, залишиться на ніч у лікарні Джемеллі, повідомив Бі-бі-сі безпосередньо знайоме з понтифіком джерело.

Зазначимо, що це найактивніша пора року для Папи Франциска, напередодні великодніх вихідних заплановано багато заходів і богослужінь.

Цими вихідними запланована меса у Вербну неділю, а наступного тижня — святкування Страсного тижня та Великодня.

Слід зазначити, що наприкінці квітня Папа також відвідає Угорщину.

Довідково, у середу вранці понтифік очолив щотижневу загальну аудієнцію на площі Святого Петра. Він перебував у гарному настрої, але було помітно, що він кривився, коли йому допомагали сісти в автомобіль.

Останніми місяцями Понтифік користувався інвалідним візком через проблеми з пересуванням, пов’язані з коліном. Він також переніс операцію для лікування проблеми з товстою кишкою в 2021 році.

Незважаючи на свої хвороби, Папа залишався активним і здійснював поїздки за кордон. У лютому він відвідав Демократичну Республіку Конго та Південний Судан.

У січні Папа Римський очолив похорони свого попередника Папи Бенедикта XVI, який був першим Папою, який добровільно пішов у відставку за багато століть. За його словами, це сталося через погане самопочуття.

Раніше Папа Франциск зазначав, що він також може захотіти піти стопами Бенедикта, якщо його здоров’я погіршиться.