Дві сильні та незламні жінки: Україна прощається з двома Героїнями

Наш обов’язок пам’ятати загиблих Героїв, які боронили нашу рідну землю, адже завдяки їм ми маємо власну незалежність та свободу. На початку квітня Україна втратила зразу двох мужніх і незламних жінок – Таню Кіндрат та Катерину Ющенко. Катерина загинула під час ворожої атаки на на фронті, а Таня від крововиливу підшлункової, повідомляє “Це моя Україна“.

Катерина Ющенко

Катерина Ющенко загинула під час авіанальоту ворожого СУ-35. Ракета потрапила прямо в укриття де перебувала жінка, про це повідомила Inna Semenets-Orlova.

“Війна забирає найкращих…
Війна б’є найкращих з усіх сторін і в найболючіші місця…
Літак Су-35 04 квітня 2023 року поцілив ракетою в укриття, де перебувала маневренна група. Загинуло 4 військовослужбовців.
Спочивай з миром, наша Люба Катерина Ющенко, наш Янгол, Сонечко із залізною волею та силою духу! Ти пройшла стільки випробовувань, стільки віддала державі… і пішла сміливо захищати Україну у 2022 р. Твоя стрічка у фейсбук – суцільний некролог… Твоє життя з 2014 р. – це історія сім’ї, про яку можна знімати фільм, – як у муках вибудовується наша Нація…
Але Герої не вмирають!!!” – йдеться в дописі.
Сьогодні, 6 квітня у Глухові прощаються з загиблою Героїнею.

«Допомагати українській армії вона почала із початку війни, ще у 2014 році. Юна дівчина, ще школярка, всіляко підтримувала наших військових. Коли пізніше її коханий отримав важке поранення, вона пройшла з ним всі випробування. Рідні кажуть, що Катерина з дитинства бачила себе військовою, після школи вона навіть вступила до Академії Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного»,  – зазначають у Глухівській міській раді.

25-річна Катерина Ющенко переїхала до Глухова з Луганщини разом із своїм чоловіком після того, як він отримав поранення у боях. Він не міг ходити, і Катерина допомагала йому. У сквері львівського шпиталю вони відсвяткували весілля. Це зворушило багатьох українців.

Україна
Катерина Ющенко зі своїм чоловіком під час церемонії вінчання

Таня Кіндрат

Відома волонтерка та колишня військова Тетяна Кіндрат померла від крововиливу підшлункової. Жінці було 50 років.

“Проживала в м. Івано-Франківськ. Раніше була бойовим медиком 10 гірсько-штурмової, врятувала багато наших хлопців. Отримала інвалідність в АТО. Її чоловік продовжує боротьбу на фронті. На Багрівці у Тані залишилась мама. Панахида відбудеться 3.03.23, після цього Таня поїде до рідної хати в Яремчі, Багрівець. Ховатимуть Таню в середу, біля її синочка, на цвинтарі біля церкви в Багрівці. Таня прожила достойне життя. Завжди була готова прийти на допомогу і підтримати. Посилено волонтерила для підрозділу свого коханого чоловіка. Була з тих, хто в першу чергу допоможе ближньому” – повідомив волонтер Тарас Пономаренко.

Поховали Тетяну 5 квітня у місті Яремче. Вічна пам’ять Героїні.

Україна
на фото Тетяна Кіндрат

Україна платить дуже високу ціну за нашу свободу, тому давайте будемо пам’ятати про наших Героїв та допомогати ЗСУ поки ми не переможемо російських загарбників.