Парамедик ЗСУ показала моторошні фото “окопної хвороби” з-під Бахмуту: як допомогти

Від “окопної хвороби” страждають сотні українських військових. Наші захисники-титати тримають оборону під Бахмутом та на інших напрямках ціною надзусиль та жертвуючи своїм здоров’ям, повідомляє “Це моя Україна“.

Так, Парамедик ЗСУ Аліна Михайлова опублікувала фото ніг евакуйованого воїна з позицій з-під Бахмуту. На світлині, яку вона виклала, можна побачити те, що називають “окопною хворобою”. Крім того, вона розповіла, як допомогти нашим захисникам уникнути її.

Парамедик повідомила, що боєць отримав осколкове поранення під Бахмутом. Проте окрім цього, він приїхав з додатковим переохолодженням та зневодненням.

Принагідно вона показала, що сталося з ногами воїна в холодних окопах. Шкіра на кінцівках сильно зморщилась та потріскалась. Такі ноги рідко можна побачити навіть у літніх людей. Також самі кінцівки дуже бліді, іноді аж білі.

окопної хвороби
фото “окопної хвороби”

Постійний холод і волога

Аліна пояснила, що це так звана “окопна хвороба” – так постійні холод та волога впливають на шкіру військових.

Від такого стану можуть вберегти лиш сухість та тепло. Тож Аліна Михайлова дуже попросила надсилати бійцям якомога більше махрових шкарпеток, спортивні штани, кальсони. Коли людина лиш заходить в окоп – вона наскрізь мокра через секунду, тому що скрізь багно та вода. І в таких умовах військовим доводиться перебувати 24/7. Тож підходить будь-який одяг на заміну.

Мій запит – сотні шкарпеток на стабілізаційний пункт для поранених, які, на жаль, з собою запасних шкарпеток і одягу на позиції не беруть, – сказала вона.

Реквізити батальйону “Вовки Да Вінчі”:

Раніше ми писали: Дві сильні та незламні жінки: Україна прощається з двома Героїнями.