В Чернівцях побили єпископа УПЦ МП, якого заскочили в ліжку з хористом (Відео)

У єпархії поскаржилися, що поліція не арештувала нападника. Відомо, що у вечір нападу єпископ повертався до храму з двома хлопцями.

У Чернівцях невідомий чоловік побив скандального єпископа Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ МП Никиту. Саме цього духівника СБУ зловила із неповнолітнім хористом, під час проведення обшуку.

У повідомленні зазначається, що у вечір нападу єпископ нібито повертався до храму з двома неповнолітніми хлопцями. Батько і брат одного з них нібито зараз перебувають на фронті.

“10 квітня 2023 року, о 22:00, біля Чернівецького єпархіального управління невідомий зловмисник напав на єпископа Івано-Франківського і Коломийського Никиту та неповнолітнього сина воїна ЗСУ, чий брат і батько зараз перебувають на передовій”, – повідомляють у єпархії.

Також у Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ МП поскаржилися, що поліція не арештувала нападника та відмовила у перевірці чоловіка на стан алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Пізніше у мережі з’явилося відео нападу. За даними місцевих ЗМІ, що невідомий чоловік побачив священника УПЦ МП із двома 16-річними хористами і за це вдарив по обличчю.

Нагадаємо, раніше єпископ Микита втрапив у секс-скандал. Разом із офіційним повідомленням СБУ мережу також облетіли знімки секретаря єпархії у спідній білизні. Додавалося і фото роздягненого 17-річного хориста. Блогери та ряд ЗМІ, посилаючись на власні джерела, писали, що під час обшуку правоохоронці заскочили їх в момент фізичної близькості.