Справжній апокаліпсис: з’явилися нові моторошні кадри виверження вулкана в росії (ВІДЕО)

В росії, на півостові Камчатка у ніч проти 11 квітня  розпочалося виверження вулкана Шивелуч. Місцева влада повідомляє про найсильнішу хмару попелу за 60 років та оголосила найвищий – “червоний” код авіаційної небезпеки, повідомляє “Це моя Україна“.

В інтернеті з’явилося відео з виверженням вулкану.

О 8 ранку вже була суцільна темрява

Зокрема, на одному зі відео видно, що навіть о восьмій ранку у місцевості була суцільна темрява. Мешканцям Усть-Камчатського району через виверження Шивелуча рекомендують не залишати будинки без потреби, у районі закрили школи та перекрили рух транспорту. Попелова хмара поширилася на 500 кілометрів і накрила всю місцевість.

У МНС Росії інформують, що через сильну хмару із попелу влада закривала дорогу до селища Усть-Камчатськ. Також голова району Олег Бондаренко повідомив, що школярі селищ Ключі та Козиревськ перейдуть на дистанційне навчання на 10 днів.

Хмара з попелу простягнулася вже на 500 км від вулкана

Попелова хмара від виверження вулкана Шивелуч на Камчатці простяглася на 500 км на північний захід від вулкана, повідомили в Інституті вулканології та сейсмології ДВО РАН.

«Хмара з попелу простягається на 500 кілометрів на північний захід від Шивелуча і продовжує поширюватися. Опади з попелу нині посилюються у селищах Ключі та Козиревську Усть-Камчатського району», – зазначають в повідомленні слова директора інституту Олексія Озерова.

Відео з місця подій: