Провідник потяга Запоріжжя – Перемишль перевозив ухилянтів за кордон у вентиляційній системі вагона (Відео)

Співробітники контррозвідки Служби безпеки України викрила чергову схему нелегального виїзду за кордон чоловіків призовного віку.

Як повідомляють у відомстві, затримано провідника потяга Запоріжжя – Перемишль, який перевозив ухилянтів за кордон у вентиляційній системі пасажирського вагона.

З метою прихованого вивозу своїх клієнтів за межі України, провідник обладнав спеціальну схованку у вентиляційній системі купе провідника. У цій замкненій технологічній порожнині ухилянти мали ховатись під час проходження прикордонного паспортного контролю.

Зазначається, що за один рейс у схованці могла поміститись одна людина у «згорнутому» стані. Вартість такої «послуги» сягала близько 2,5 тис. дол. Сума залежала від терміновості втечі і розкладу руху потяга.

На пункті пропуску «Мостиська-2» на спробі незаконного вивезення військовозобов’язаного за кордон, співробітники СБУ викрила чергову схему нелегального виїзду за кордон чоловіків призовного віку.

Наразі затриманому посадовцю повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України (незаконне переправлення осіб через державний кордон).