Термінові поради знакам Зодіаку на тиждень з 17 по 23 квітня

Гороскоп важливих порад для усіх знаків зодіаку на тиждень, – зробіть це, і ваше життя зміниться. Отже…

Овни

Зараз навколо вас багато ілюзій – ви обманюєте себе або дозволяєте іншим обманювати себе, тому що так простіше. Вам здається, що краще жити у незнанні, але тільки все навпаки. Якщо відкинути помилки і подивитись реальності в очі, у результаті ви прийдете до справжнього яскравого життя, хай спочатку буде складно. (Читайте також, Гороскоп на тиждень із 17 по 24 квітня для всіх знаків зодіаку).

Тельці

Плануйте заздалегідь своє дозвілля. Програма мінімум: прогулянки після роботи, зустрічі з друзями, відвідування театрів та виставок. Програма максимум – поїздка на вихідні. Можна виїхати кудись далеко, в інше місто, а можна за місто, до красивого парку або поїхати на дачу.

на тиждень

Близнюки

Мама – одна з ключових фігур у нашому житті. Наскільки ми маємо гарні стосунки з нею, настільки ми здатні бути щасливими. Проте ситуації бувають різні, і не завжди вдається вибудувати стосунки із мамою. Якщо у вас все добре, то приділіть їй більше уваги, а якщо ні, то займіться вирощуванням своєї турботливої внутрішньої мами. (Читайте також, Індійський гороскоп на квітень 2023: хто зустріне свою долю, а кому посміхнеться успіх).

Раки

Підійдіть творчо до свого зовнішнього вигляду та гардеробу цього тижня. Від механічного процесу вибору одягу та макіяжу перейдіть до грайливо-творчого створення своїх образів. Вони принесуть нову квітучу енергію, а отже, нові та приємні події у ваше життя.

поради

Леви

Звертайтеся за порадами до старших за статусом та званням, до тих, кого ви поважаєте. Не бійтеся показати свою дурість чи слабкість – іноді непросто самому визначити правильний вектор руху. Так ви отримаєте думку з боку, а далі вже самі вирішите, використовувати її або вдатися до власної стратегії.

Діви

Сміливо закопуйтесь у роботу, виконуйте відкладені справи. Можна дуже багато встигнути, але в усьому дотримуючись здорового глузду — не забувайте про себе та близьких. Ідеальний час для самостійного навчання роботи і не тільки. Якщо є діти, пограйте з ними в активні ігри, позаймайтеся спортом разом.

поради

Терези

Якщо занадто багато думати, аналізувати та планувати, то можна не встигнути просто жити та насолоджуватися. А ще з таким підходом на вас чекатимуть великі розчарування, якщо щось піде несподіваним шляхом. Виявіть більше спонтанності на цьому тижні, не йдіть у глибокі філософствування, не шкодуйте себе і менше аналізуйте те, що відбувається навколо вас.

Скорпіони

Подумайте, чи є у вас місце сили в межах вашої поточної фізичної досяжності. Якщо так, то сходіть туди, спонукайте там, зарядитеся енергією. А якщо такого місця ще немає, то зараз найкращий час, щоб його знайти. До речі, як місце сили можна вибрати затишний куточок вашої квартири.

Поради

Стрільці

Вам хочеться подяк за ваші поради та визнання вашої мудрості, але зараз із цим буде складно. Тому є два варіанти — або не давати нікому поради (навіть якщо просять), або налаштовуватись на те, що належного зворотного зв’язку не буде.

Козероги

Подякуйте Всесвіту за все хороше, що у вас є зараз. Якщо зможете, то подякуйте і за все важке та складне, що зустрічається на вашому шляху. Вже після цього попросіть про те, чого вам не вистачає, чого вам дуже хочеться, але поки що зовсім не виходить.

728x485 1 664b44d068e0970a39b7f658c9aa261d 5000x3333 0xac120004 1964494611681481018

Водолії

Зараз той самий час, коли ваші доходи та накопичення можуть збільшитися. Але це буде відбуватися тільки в тому випадку, якщо ви відчуваєте свою цінність і усвідомлюєте цінність своєї праці, а не ставитеся до неї, як до чогось, що само собою зрозуміло.

Риби

Розслабтеся і дозвольте Всесвіту подбати про вас – все прийде тоді, коли потрібно. У тій кількості, якості, внутрішньому та зовнішньому вигляді, якою це має прийти. Видихайте, не чіпляйтеся через посередність, будьте відкриті до нового і незвіданого.