Любовний гороскоп на 5 травня 2023 року для всіх знаків зодіаку

До вашої уваги любовний гороскоп на 5 травня 2023 року від українських астрологів.

Овен

Якщо друга половинка засмутить чи розчарує вас, не поспішайте жорстко реагувати. Зірки кажуть: якщо зможете стриматись цього дня, убережете стосунки від проблем у майбутньому.

Телець

Любовний гороскоп на 5 травня говорить, якщо кохана людина чекатиме на вашу думку, подумайте двічі, а то й тричі, перш ніж озвучувати її відповідь. Зірки кажуть, чесність у цей день має бути ретельно вивірена.

Близнюки

Якщо ви перебуваєте в сварці з партнером, цієї п’ятниці просто зобов’язані піти на мирову. Причому перший крок має бути саме за вами, кажуть зірки.

Рак

Багато в чому саме від вас залежатимуть ваші стосунки з обранцем, кажуть зірки. 5 травня ви можете як підняти їх до небес, так і скинути в прірву. Вирішувати вам.

Лев

Не вірте на слово представникам протилежної статі, закликають зірки. 5 травня поряд з вами можуть опинитися ті, хто вирішить використовувати ваше положення у своїх мерзенних цілях.

Діва

Любовний гороскоп на 5 травня говорить, що друга половинка має діяти самостійно цього дня. Навіть якщо вам дуже захочеться допомогти їй, тримайте себе в руках. Інакше можете зіпсувати їй життєвий урок.

Терези

Якщо кохана людина спробує влаштувати скандал, завадіть цьому. Зірки дозволяють вам у цей день діяти рішуче та жорстко.

Скорпіон

Якщо ви готуєте коханій людині сюрприз, зробіть все для того, щоб вона не дізналася про це раніше. В іншому випадку доведеться не радіти, а виправдовуватися.

Стрілець

Якщо поруч із вами опиняться суперники (чи суперниці) не сприймайте їх вороже. Краще подумайте, як спрямувати їхню енергію в потрібне вам русло. У вас вийде, кажуть зірки.

Козеріг

Якщо ви знаходитесь у пошуках пари, в цей день вам потрібно бути трохи наполегливішим, ніж зазвичай. І не сприймайте відмови близько до серця. Негативний досвід – це також досвід.

Водолій

Цієї п’ятниці друга половинка не зможе вам допомогти. І не тому, що не захоче, а тому, що 5 травня ви самі маєте виправляти ситуацію. Інакше і з нею не впораєтеся, і стосунки зіпсуєте.

Риби

Якщо обранцеві знадобиться ваша порада чи участь, не скупіться, закликають зірки. Постарайтеся цього дня виявити до нього щирий інтерес. Тільки в цьому випадку можна очікувати почуттів у відповідь.

Читайте також: Шість знаків зодіаку, чиє життя кардинально зміниться у травні 2023: а ви серед них?