Чому Філадельфія завоювала статус найпопулярніших у світі ролів

Темпура, Каліфорнія, дракони, унагі, нігірі, гункан – існує досить багато різновидів суші. Але серед усього цього розмаїття на особливу увагу заслуговують роли Філадельфія. Саме вони по праву вважаються родзинкою паназіатської кухні.

Як з’явилася така страва

Коли на початку ХХ століття японці стали активно розселятися світом, вони повезли із собою і свою кухню. Але спочатку роли в США і Європі особливою популярністю не користувалися через досить незвичний смак водоростей. У 70-х роках з’явилася Каліфорнія – перший різновид суші, загорнутих назовні рисом. Така страва одразу знайшла своїх шанувальників.
Через кілька років один американський кухар вирішив трохи змінити рецепт урамакі. Він дуже любив комбінацію крем-сиру і лосося в солоних пончиках, тож вирішив додати таке комбо і в роли, назвавши страву на честь основного інгредієнта – Філадельфія. Ефект перевершив усі очікування: вже скоро такі роли стали подавати практично в усіх куточках світу.

У чому переваги Філадельфії

  • Є кілька причин, що пояснюють популярність таких ролів:
    ніжний і водночас насичений смак – цей ефект досягається завдяки сиру Філадельфія;
  •  широке розмаїття – доступні варіанти з лососем, вугром, тунцем, креветкою тощо;
  • ефектний зовнішній вигляд – морепродукти найчастіше не кладуть у начинку, а прикрашають ними роли зверху.

Замовити Філадельфію та інші роли з доставкою по Чернівцях можна на сайті https://chernivtsi.sushi-master.ua/menu/filadelfiya.

Як приготувати Філадельфію

  • Готується така страва в кілька етапів:
    Варимо рис. Беремо круглі сорти. Промиваємо 7-8 разів, щоб позбутися зайвого крохмалю. Заливаємо на 2 см водою. Накриваємо кришкою, доводимо до кипіння, після чого зменшуємо вогонь до мінімуму. Варимо 15 хвилин, нічого не помішуючи.
  •  Робимо заправку. Для неї потрібні оцет (краще брати рисовий, а не звичайний), цукор (не шкодуємо, щоб роли вийшли злегка солодкуватими) і сіль. Усе змішуємо, чекаємо, коли кристали розчиняться, а потім виливаємо на рис.
  •  Готуємо роли. Норі розрізаємо на 2 частини. На шорсткий бік викладаємо рис, перевертаємо. З одного краю щедро кладемо крем-сир, за бажанням додаємо огірок і авокадо. За допомогою циновки формуємо рулетик, зверху прикрашаємо все тонкими скибочками риби.

Якщо ж готувати немає ні часу, ні сил, ні бажання, завжди можна набрати номер ресторанів Sushi Master у Чернівцях. Усього один дзвінок, і улюблений сет привезуть просто до вас додому або в офіс.