Астрологи стривожені: названо дату аспекту Марса, який обрушиться на Землю і вплине на поведінку чоловіків

Незабаром на небі сформується небезпечна конфігурація, яка призведе до абсолютно кармічного вчинку в житті кожного чоловіка. Що це буде, розповідає таролог та астролог Юлія Ліфанова.

Незабаром, а саме 21 травня на небі сформується цікава і дуже енергоємна комбінація, що складається з аспектів трьох планет — Марс увійде до Лева, Юпітер увійде до Тельця, а Плутон перебуватиме у Водолії. Між трьома цими знаками утворюється аспект під назвою Тау-квадрат – це скупчення величезної енергії, яка виражатиметься в бажанні діяти.

Найбільше аспект впливатиме на тих, хто перебуває під керуванням цих трьох планет — на Овнів, Скорпіонів та Стрільців. Крім того, вплив також буде й на знаках стоянок планет — на Левів, Водоліїв та Тельців. Оскільки в Тау-квадраті знаходяться дві чоловічі гендерні планети — Плутон і Марс — саме чоловіки будуть під владою емоцій. (Читайте також, Чоловіки вважають найкрасивішими жінок цих 2-х знаків Зодіаку ).

аспект

Чоловіки-Овни

Аспект буде пов’язаний з бажанням відкрити свою справу, або почати таємну інтрижку на стороні. У будь-якому разі Овни будуть дуже прямолінійно діяти на адресу своїх симпатій.

Чоловіки-Скорпіони

Аспект буде пов’язаний з бажанням досягти мети в кар’єрі, можливо, це може навіть привезти до конфлікту на роботі.

аспект

Чоловіки-Стрільці

Аспект відбуватиметься у секторі роботи та здоров’я, а отже може бути ситуація сварки на роботі через фінанси або непорозуміння в сім’ї через зобов’язання.

Чоловіки-Леви

Аспект пов’язаний із з’ясуваннями відносин із партнером — може бути тяжкий конфлікт, аж до фізичних загроз. Або просто буде ситуація, коли чоловікові-Леву захочеться з кимось побитися.

Чоловіки-Водолії

Аспект буде пов’язаний із ситуацією напруги у відносинах із кимось із домашніх. Можливе з’ясування відносин грунті нерухомості.

Чоловіки-Тельці

Аспект може бути пов’язаний з бажанням діяти у форматі серйозних сімейних фінансових рішень, що може спричинити конфлікт у сім’ї. Наприклад, захочеться різко вирішити питання щодо вкладення великого капіталу.