Пригожин запросив Шойгу приїхати в Бахмут

Євген Пригожин запросив чіністра оборони росії Сергія Шойгу до Бахмута. Він запропонував міністру оборони «самостійно оцінити обстановку, що склалася».

Глава ПВК “Вагер” публічно звертався до Шойгу ще з початку травня і обіцяв вивести свої підрозділи з Бахмута на тлі нестачі боєприпасів. Після цього сам Пригожин та телеграм-каналі, пов’язаному з «Вагнером», звинуватили російські підрозділи у здачі українським силам флангових позицій «практично без бою».

За словами Пригожина, українські військові зробили низку успішних контратак на флангах, де знаходяться підрозділи Збройних сил росії. “Враховуючи складну оперативну ситуацію, а також Ваш багаторічний досвід ведення бойових дій, прошу Вас прибути на територію н.п. Бахмут, що знаходиться під контролем воєнізованих підрозділів рф, і самостійно оцінити ситуацію, що склалася“, – йдеться у зверненні Пригожина.

В свою чергу, заступник голови Міноборони України Ганна Маляр у п’ятницю, 12 травня – заявила, що ЗСУ просунулися в районі Бахмута на 2 кілометри. За її словами, росіяни цілеспрямовано поширюють неправдиву інформацію про нестачу зброї, щоб виправдати свої провали на фронті.

Нагадуємо, Російський “авторитет” Саша Курара розказав, що особисто опускав Пригожина (ВІДЕО)