На Рівненщині у місцевого мешканця в гаражі виявили пів тонни бурштину (Фото)

У ході проведення санкціонованого обшуку на території господарства 34-річного жителя селища Володимирець Рівненської області, виявили майже пів тонни бурштину.

Як повідомляють у поліції Рівненської області, слідчі дії проводилися у рамках кримінального провадження за фактом незаконного видобування бурштину на території Вараського району в лютому цьогоріч.

Під час обшуку в господарстві поліцейські виявили в гаражному приміщенні 20 мішків, наповнених камінням бурштину крупної фракції загальною вагою 455 кілограмів. Один із камінців заважив 1 кг 200 гр. Його вартість може сягати 230 тисяч гривень.

бурштину
Фото: поліція Рівненської області

А сума вилученого загалом — майже 7 мільйонів грн. У рамках кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 240-1 КК України, слідчі ВП №1 (смт. Володимирець) скерували до суду клопотання про накладення на вилучене арешту.

Нагадую, У потязі «Київ – Відень» українець віз понад 50 кг бурштину до Європи (відео)

бурштину
Фото: поліція Рівненської області

Наразі від надання будь-яких показань 34-річний житель Володимирця відмовляється. Досудове розслідування триває. Поліцейські встановлюють усі обставини кримінального правопорушення.