У Росії істерика через виступ Вєрки Сердючки на Євробаченні-2023

Український співак і шоумен Андрій Данилко виступив у гранд-фіналі Євробачення-2023 в образі Вєрки Сердючки з піснею “Dancing Lasha Tumbai” – саме з цією композицією Андрій Данилко презентував Україну на Євробаченні у 2007 році. Тоді росіянам почулося, що він співав “Раша, гудбай”, через що розгорівся неабиякий скандал.

Під час цьогорічного Євробачення Данилко виконав фрагмент конкурсної композиції під час номера-відкриття. Там він все ж заспівав “Раша, гудбай”, що знову розізлило росіян.

Так, в російських медіа назвали це” хамською поведінкою”, ” жалюгідним становищем”, “вакханалією” і “витівкою відчаю”.

“Андрій Данилко зараз знаходиться в жалюгідному становищі. Він прекрасно розуміє, що дорога в Росію йому закрита назавжди. Тих грошей, які він тут заробляв, немає і більше не буде”, – заявив у коментарі російській пресі промоутер Сергій Лавров, який називає себе “близьким другом музиканта”.

За словами Лаврова, Данилко “намагається хоч якось закріпитися в Європі”.

“На його рідкісні концерти в європейських містах ходять в основному українці. Європейці його просто не знають. Він розуміє, що йому зараз потрібно хоч чимось брати, щоб мати можливість заробітку. Данилко заспівав “Russia, goodbye”, щоб про нього поговорили, щоб його обговорювали”, – говорить Сергій Лавров.

Росіяни в коментарях до статті про Вєрку Сердючку також накинулися на артиста:

  • “Что это было? Она снова публично унизила Россию! И теперь на всю Европу”
  • “Кроме того, что российских артистов не пускаю на Евровидение, там еще и такая антироссийская ересь делается”
  • “Как же эта Сердючка ненавидит Россию. Она тоже теперь нацистка, она не любит русских и со злом говорит о нас… Надо “Калибром” в нее запустить…”

Раніше ми писали: Андрій Данилко тонко відповів Соловйову, який запропонував “гнати з Росії” Сердючку.

Варто відзначити, що Андрій Данилко і правда часто дає концерти за кордоном. На кожен Сердючки захід збирається повний зал задоволених слухачів, а квитки розкуповуються блискавично. 

Раніше Данилко пояснив чого його ненавидять в Росії

“Сердючка – музичний ворог номер 1 в Росії. Ви не розумієте, наскільки путінську пропаганду дратує Сердючка, тому що вона сміється і піднімає настрій. Під ці пісні всі починають танцювати і співати “Ще не вмерла Україна…” На Новий рік я сидів один вдома, до мене ніхто не приїхав, я навіть не встиг випити шампанського, як почув сім ударів ракет. Я вийшов в коридор, тому що хіба мало, що Путіну в голову спаде. А в цей час на Тверській (головна вулиця Москви) грала “Ще не вмерла Україна, якщо ми гуляєм так!” Їх це дратує, і вони вже не знають що з цим робити”, – зазначив Андрій Данилко.

Підписуйтесь на новини «Це моя Україна»  тепер і в Telegram.