В Італії на 900 євро оштрафували чоловіка, який сам залатав яму на дорозі

В Італії набула розголосу історія з пенсіонером, який отримав великий штраф за те, що сам залатав яму на пішохідному переході – він подав позов у відповідь проти міських комунальних служб за недбалість.

Про це пише видання The Guardian.

72-річний Клаудіо Трента з містечка Барлассіна у Ломбардії дуже дратувався через вибоїну діаметром 30 см посеред пішохідного переходу, яким часто користується. Оскільки міська влада за тривалий час нічого з нею не робила, попри декілька скарг від нього, літній чоловік вирішив самостійно засипати вибоїну бітумом.

Ініціатива закінчилася для нього штрафом на 882 євро – за те, що він проводив потенційно небезпечні роботи у громадському просторі без відповідного дозволу та компетенцій.

Обурений пенсіонер виклав листа від поліції з повідомленням про штраф у своєму Facebook, після чого історія набула розголосу.

“Якщо вони вважають мене ідіотом, то помиляються. Вони мене спровокували, тож тепер я подаю контрпозов проти мерії за бездіяльність”, – зазначив чоловік.

Його вчинок викликав велике схвалення в італійців – так, деякі пишуть, що у їхніх містах на півдні Італії “якби люди не брали справу у свої руки, все би зовсім розвалилося”, або ж пропонують міській раді відшкодувати пенсіонеру вартість матеріалів і виконаної роботи, якщо там не спромоглися самостійно усунути проблему.

До дискусії приєднався і заступник секретаря міністерства культури Вітторіо Сгарбі.

“Окрім правил користування дорогами, є ще здоровий глузд. І за логікою здорового глузду місцева поліція мала би подякувати цьому пану”, – зазначив Вітторіо Сгарбі.

Історія привернула стільки уваги, що Клаудіо Тренту запросили на телеефір, аби детальніше поговорити про цю тему.

Раніше ми писали: “За життя дівчини медики боролися 2 місяці”: в Італії чоловік жорстко згвалтував українку і вдарив головою об стінку.