Справжню стрілянину і погоню влаштували польські прикордонники за українцями: вони розповіли деталі

У прикордонному регіоні Польщі затримали громадян України. Польські прикордонники влаштували за ними справжню погоню. Контрабандисти з України, які перевозили нелегалів, не впоралися з керуванням та намагалися втекти вже на своїх двох ногах. Прикордонники змушені були відкрити попереджувальний вогонь.

Про це повідомляє “Це моя Україна” з посиланням на Straż Graniczna.

Нелегалів перевозили жінка і чоловік

Подія трапилася у ніч з 19 на 20 травня. Прикордонники затримали українців, жінку та чоловіка, які перевозили нелегалів. Під час переслідування водій не впорався з керуванням. Зупинившись, вони з жінкою намагалися втекти пішки. Під час переслідування прикордонники здійснили попереджувальні постріли у повітря.

Прикордонна служба повідомила, що на місці знадобилася допомога медиків. При цьому вона не уточнила, кому саме — контрабандистам чи нелегалам.

«На місці надали першу допомогу, викликали медичну службу, яка прийняла рішення транспортувати всіх до лікарень. Подія сталася в Більському районі. Погоня почалася в Красна-Весі, а закінчилася в Боці», — йдеться у повідомленні Прикордонної служби.

Зазначається, що тепер українцям загрожує до 8 років тюрми.

Фото з місця події:

погоню