Бої біля Бєлгорода: неподалік розташоване сховище тактичної ядерної зброї (КАРТА)

У Бєлгородській області РФ досі тривають бої. Росіяни заявили про оточення російського КПП “Грайворон”. Воно розташоване поблизу сховища ядерної зброї.

Як повідомляють російські телеграм-канали, КПП “Грайворон”, де нібито тривають бої між російськими добровольцями та окупантами, знаходиться база 12-ого Головного Управління Міноборони Росії. Військова частина 25624 це сховище ядерної зброї.

сховище зброї

Що відомо на даний момент

Тим часом Легіон “Свобода Росії” заявив про звільнення населеного пункту Козинка Бєлгородської області. В Грайворон зайшли передові загони.

У легіоні «Свобода росії» також  заявили, що створюють у Бєлгородській області «демілітаризовану зону», звідки росіяни не зможуть обстрілювати Україну.

«Надалі – рухаємося до звільнення всієї росії від путінського диктату та припинення злочинної війни» – йдеться в повідомленні.

Зі свого боку губернатор регіону В’ячеслав Гладков заявив, що на територію Бєлгородської області нібито зайшла група ЗСУ.

“На територію Грайворонського округу зайшла диверсійно-розвідувальна група ЗСУ. Збройні сили РФ разом із прикордонною службою, Росгвардією та ФСБ вживають необхідних заходів щодо ліквідації противника”, – заявив В’ячеслав Гладков.

Варто зазначити, що радник голови Офісу президента Михайло Подоляк повідомив, що Україна не має безпосереднього відношення до подій у Бєлгородській області.

«Україна із цікавістю спостерігає за подіями в Бєлгородській області росії та вивчає ситуацію, утім не має до неї безпосереднього стосунку. Як відомо, танки продаються в будь-якому російському військторзі, а підпільні партизанські загони складаються все-таки з громадян росії», – написав він у Twitter.

Раніше ми писали: У Командуванні Повітряних Сил ЗСУ підтвердили збиття російського Су-35