Мама на тиждень загуляла: у Києві 5-річний хлопчик випав з 5 поверху і розбився насмерть

Внаслідок халатного відношення до виконання батьківського догляду за дитиною, у Дніпровському районі столиці, з вікна 5 поверху випав 5-річний хлопчик, внаслідок чого дитина загинула.

Як повідомляють у поліції міста Києва, подія трапилась 21 травня, близько 16.00 години. До поліції Києва надійшла інформація про падіння дитини з вікна багатоповерхівки у Дніпровському районі столиці. Правоохоронці встановлюють усі обставини та причини трагедії.

Як пишуть місцеві телеграм-канали, що трагедія сталась на бульварі Верховної Ради. Видання Надзвичайно новини з посиланням на соцмережі повідомляє, що хлопчик жив у проблемній сім’ї. Мати із сином повернулась додому з-за кордону близько місяця тому, куди поїхала після початку повномасштабного вторгнення рф. Видання зазначає, що жінка була не такою, як її знали рідні: почала пиячити. До трагедії, яка сталась із 5-річним Михайликом, жінки не було вдома тиждень. Вона прибігла на місце трагедії за годину після смерті сина, дуже плакала, а потім так само зникла.

Нагадуємо, У Львові з вікна 8 поверху, випала 2-річна дівчинка, дитина померла

“Це велике горе трапилося в моєму домі. Хлопчик випав з 5 поверху. Батьків вдома не було. Він був з бабусею, вона хвора літня жінка. Матері хлопчика тиждень як не було вдома, мабуть була в загулі. Батько був десь у справах”, – розповіла сусідка родини Ольга.

випав
Скрин принт коментарів