Поради усім знакам Зодіаку на тиждень з 22 по 28 травня – зробіть це, і ваше життя зміниться

Корисний гороскоп: розповідаємо всі тонкощі, про які не слід забувати знакам Зодіаку цього тижня.

Даний гороскоп термінових порад для всіх представників зодіакального кола склав астролог Петруненко Владлен.

Овни

Гроші – це не самоціль, але важливий ресурс, який дає свободу та можливості. Подумайте, яке відношення до грошей у вашій родині та роді. Чи були питання розкуркулювання, втрати великих сум, які створили страх володіння великими фінансами? Зараз хороший момент, щоб опрацювати ці родові питання. (Читайте також, Що до вас іде гарного влітку 2023 року – прогноз по ТАРО для всіх Знаків Зодіаку).

Тельці

Зараз вам буде складно боротися з лінощами і змушувати себе щось робити. Не думайте, що так буде завжди – це просто такий етап. Спробуйте придумати нові нестандартні способи діяти, нагороджуйте себе за виконане, не намагайтеся робити все ідеально.

поради

Близнюки

Фокус працювати над призму своїх бажань. Що це означає? Працюйте не тому, що потрібно й інакше ніяк, а визначтеся, що для себе ви купите на ці гроші, які ваші бажання зможете реалізувати. Це може бути одяг, косметика, відпочинок чи нове цікаве навчання.

Раки

Знаходьте час побути наодинці і наповнюйте його за вашим бажанням, хоча б півгодини щодня. Не варто займатися прибиранням, приготуванням чи доробкою робочих проектів — зробіть щось для себе. Поваляйтесь на ліжку, почитайте книжку, подивіться фільм чи влаштуйте собі сеанс б’юті-процедур.

Леви

Гарний момент, щоб розширити свій культурний світогляд. Виберіть якусь одну цікаву країну і протягом тижня дізнавайтесь більше про неї — її історію, традиції, цікаві місця. Можна читати, можна дивитися, можна розпитувати друзів, які там побували.

поради

Діви

Не плануйте багато зараз — може не вистачити на все сили. Хорошою підтримкою та бустером вашої енергії може стати спорт, так що не нехтуйте фізичною активністю. Під час занять візуалізуйте свої цілі та бажання – це може допомогти їм реалізуватися.

Терези

Знайдіть можливість більше часу спілкуватися з вашим партнером, колегами та друзями – це зблизить вас та допоможе запобігти проблемам. Але не розчиняйтеся в цьому спілкуванні і не забувайте про себе, не підлаштовуйтеся під інших, приймаючи їх погляди, намагаючись відповідати їхнім очікуванням.

Скорпіони

Сонце зараз знаходиться в будинку ваших партнерських відносин, а це означає, що варто тримати фокус на відносинах – можуть прийти нові або переосмислюватись поточні. Не ухвалюйте різких рішень. Розкривайтеся, не бійтеся бути різними, відкривайте нові грані.

поради

Стрільці

Звіряйтесь зі своїми цілями і дійте, втілюйте задумане в життя. І не важливо, що це — амбітні проекти чи рішення нарешті придбати абонемент на йогу чи танці. Не намагайтеся зробити все й одразу, дотримуйтесь певної структури, не стрибайте з одного на інше.

Козероги

На роботі зараз може знадобитися гнучкість – дозвольте начальству визначати загальну стратегію, не варто категорично доводити свою позицію. Будинок може іноді здаватися вам другою роботою та вимагати багато сил. Але щоб ви не робили, постарайтеся знаходити в цьому хороші грані.

Водолії

Ваша головна планета, Сатурн, зараз знаходиться у вашому будинку особистості. З одного боку, ви можете відчувати внутрішню тяжкість та тиск. З іншого боку – це хороше становище, і ще протягом тривалого часу у вас є можливість досягати важливих для вас цілей.

Риби

Намагайтеся радіти і бути задоволеними собою не тільки в моменти, коли у вас щось вийшло, а й просто так. Зараз це буде легше вам вдаватися і може навіть увійти до звички. Якщо ваш партнер чи бізнес-партнер прийде до вас із проханням позичити грошей, варто добре подумати, давати їх чи ні.