“Золота рибка” плавчиня Яна Клочкова зрадила Україну: стало відомо де знаходиться спортсменка

Чотириразова олімпійська чемпіонка, найтитулованіша спортсменка України в історії Олімпійських ігор плавчиня Яна Клочкова після початку російського вторгення раптого зникла з інформаційного простору.

Шанувальників “золотої рибки” дуже цікавить питання, куди ж зникла і де зараз перебуває Яна Клочкова. У програмі “Слава ПРО” Слава Дьомін розповів, що на превеликий жаль прихильників Яни Клочкової, вона зрадила Україну і разом з сином поїхала до тимчасово окупованого Криму.

У Криму спортсменка живе з батьками і за півтора року жодного разу ніяк не прокоментувала повномасштабну війну росії проти України. Яна Клочкова робить вигляд, ніби взагалі нічого не відбувається.

Свою сторінку в Instagram Яна Клочкова закрила, а сторінки у російських соцмережах не видалила:

“Таке враження, що Клочкова живе в іншій реальності. Хоча не будемо забувати з ким свого часу вона товаришувала. Нагадаю, що 2006-го Яна була близька до українського президента-втікача Віктора Януковича. І навіть була обрана депутатом харківської міської ради від “Партії регіонів.

Мама плавчині Олена Синявська ще 2021-го року у себе в Facebook продовжувала постити георгіївські стрічки”, – розповів Слава Дьомін.

Читайте також: “Він (воно?) пишається, що його країна воює з Україною, і окупувала Крим”: Кондратюк розповів ким насправді є Кіркоров