Поліцейські встановили 22-річного чоловіка, який ймовірно прив’язав корову до трактора і тягнув її дорогою

Жахлива подія трапилася у селищі Антоніни на Красилівщині Хмельницької області. Чоловік прив’язав корову до трактора і тягнули ґрунтовою дорогою.

Як повідомляють у поліції Хмельницької області, за фактом жорстокого поводження з твариною поліцейські відкрили кримінальне провадження. Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 299 (Жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України.

Також правоохоронці встановили особу ймовірного кривдника тварини. Це 22-річний місцевий мешканець, житедь сусіднього села. Зазначається, що зараз поліцейські працюють що з’ясувати усі обставини події.

Нагадуємо, про жорстоке поводження з твариною написала у своєму фейсбук Леся Москаленко. У дописі жінка зазначила, що невідомий тягнув трактором за роги тільну корову. Тварина бігла доки могла, потім впала і невідомий тягнув її так. Після чого залишив напівживу тварину.

Користувач Леся Москаленко доповнила свій допис, де зазначила, що місцеві мешканці почали потроху говорити. Вони знають, хто це зробив. Цей чоловік раніше вже замордував коня, інших тварин. Ніби то має проблеми з психікою.

Ймовірно тварину хотіли вкрасти.