У поліції відкрили кримінальне провадження через закрите укриття в Києві де загинули люди

Нагадуємо, цієї ночі, 1 червня, близько 2:45 год. російські війська підступно атакували Київ 10 балістичних та крилатих ракет типу «Іскандер» з напрямку Брянської області рф.

У Командуванні Повітряних Сил ЗСУ повідомили, що зили усі 10 з 10 ракет, однак внаслідок падіння уламків збитої ракети та закритого укриття у приміщенні поліклініки у Деснянському районі Києва загинуло 3 людей, серед яких 9-річна дитина.

На відеосюжеті Суспільного чоловік розповідає про те, як загинула його дружина, яка не могла потрапити в укриття поліклініки.

В свою чергу Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко у своєму фейсбуці заявив, що закриті бомбосховища під час війни – це не просто байдужість. Це злочин. Він уточнив, що загинули дві жінки та 9-річна дівчинка, які намагалися потрапити у закрите бомбосховище.

“Закриті бомбосховища під час війни – це не просто байдужість. Це злочин. Поліція Києва вже розпочала за цим фактом кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України – Службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки.

В межах розслідування знайдемо та притягнемо до відповідальності усіх винних осіб. Крім того,

Також, як повідомив у своєму фейсбук Народний депутат України 9-го скликання Богдан Яременко, який перебував на місці зачиненого укриття, що представники місцевої влади пояснили йому трагічну ситуацію з загибеллю людей біля укриття, а саме те, що укриття в поліклініці працювало. Після трагедії з нього виходили люди, але часовий інтервал між тривогою і падінням уламків був настільки невеликий, що не дозволило нічному сторожу відкрити усі можливі двері для проходу в укриття.

Слід зазначити, що у Командуванні Повітряних Сил ЗСУ заявляли подібну версію, а саме:

“…Знову противник підступно атакує балістичними та крилатими ракетами наземного базування з ОТРК «Іскандер». Тож часу на те, щоб сховатися в укриття, не так багато…”, – ідеться у повідомленні.