“Ще минулих вихідних виступала на змаганнях”: стали відомі деталі про дівчинку, яка загинула під час обстрілу Києва

Дівчинка, що загинула під час чергової атаки на столицю вчора вночі, була дзюдоїсткою.

Про це повідомив Президент Федерації дзюдо України, передає “Це моя Україна“.

За його словами, 9-річна дівчинка ще минулими вихідними виходила на татамі на змаганнях в Києві:

“Дев’ятирічна дівчинка, яка загинула разом із мамою під час обстрілу Києва позаминулої ночі, в Деснянському районі, була дзюдоїсткою.
Її звати Вікторія Івашко, кілька років дитина займалася дзюдо в спортивному клубі Judo Master, ще минулих вихідних виходила на татамі на змаганнях в Києві, здобувала свої перші перемоги, мріяла про великі досягнення. Тренерка Віки каже, це була неймовірна дитина, дуже спокійна, смілива та життєрадісна… але чергова атака російськими ракетами забрала дівчинку на небо.
Від учора, коли я дізнався цю страшну новину, не можу знайти собі місця. Це дуже болісно для всієї української родини дзюдо.
На сьогодні під час повномасштабної війни в Україні загинуло вже 483 дитини.
Ми втратили вже 300 спортсменів.
Кожної ночі не спимо, бо лунають безкінечні сирени, летять з росії дрони та ракети…
А тим часом дзюдоїсти-військовослужбовці армії рф виходять на світові татамі за підтримки IJF – International Judo Federation , сьогодні вони стартують на турнірі олімпійської кваліфікації Гран Прі Душанбе. Ми хоронимо дітей-дзюдоїстів…
Мої щирі співчуття рідним та близьким загиблої Вікторії Івашко…” – зазначає президент Федерації дзюдо України.
на змаганнях
на фото загибла 9-річна Вікторія Івашко

Нагадаємо, 1 червня, близько 2:45 год. російські війська підступно атакували Київ, застосовуючи балістичні та крилаті ракети наземного базування з ОТРК «Іскандер» та інші види ракет. На жаль внаслідок повітряного бою загинули троє людей, серед них 9-річна Вікторія Івашко.