“Хай Бог помагає”: Віктор Павлік показав, як їде на МРТ (Відео)

Народний артист Украни, зірка українського шоу бізнесу Віктор Павлік розповів своїм підписникам, що має пройти обстеження за допомогою апарату МРТ.

У своєму ТікТоці артист виставив коротке відео у якому розповів підписникам, що буде проходити магнітно-резонансну томографію (МРТ), зазначивши: “хай Бог помагає”. Причини обстеження співак не повідомив.

Слід зазначити, що Магні́тно-резонансна томографія, МРТ  – це томографічний метод медичної візуалізації та дослідження внутрішніх органів і тканин з використанням фізичного явища ядерного магнітного резонансу (ЯМР). Метод ґрунтується на вимірюванні електромагнітного відгуку атомних ядер, найчастіше ядер атомів водню, а саме на їхньому збудженні за допомогою певної комбінації електромагнітних хвиль у сталому магнітному полі високої напруженості.

Цей метод дає змогу одержати висококонтрастне зображення тканин тіла, і тому його широко застосовують у медицині, у візуалізації тканин мозку, серця, м’язів, а також новоутворень, порівняно з іншими методами медичної візуалізації (такими, наприклад, як комп’ютерна томографія чи рентгенографія).

Нагадуємо, 7 серпня 2020 року помер 21-річний син українського співака Віктора Павлика Павло Павлик, після двох років боротьби з раком кісток.