Сьогодні помер колишній прем’єр Італії, друг путіна Сільвіо Берлусконі

У Мілані помер екс прем’єр-міністр Італії, скандальний політик та друг путіна Сільвіо Берлусконі. Берлусконі помер у віці 86 років.

Про це сьогодні, 12 червня повідомили італійські ЗМІ, видання Corriere della Sera.

Зазначається, що Берлусконі помер у лікарні Сан-Раффаеле, куди повернувся 9 червня після перерви. До цього він провів у стаціонарі 45 днів через пневмонію та онкологічне захворювання.

За даними видання, вранці до нього до лікарні негайно прибув брат Паоло з дітьми. Поруч у той момент уже була дружина Берлусконі Марта Фашина.

Нагадуємо, Екс-прем’єр Італії та кум Андрія Шевченка заявив, що Зеленський винен у війні в Україні

Довідково, Сільвіо Берлусконі народився в Мілані 29 вересня 1936 року в небагатій родині. Проте батьки дали трьом дітям (а майбутній політик був старшим із них) гарну освіту. Кар’єру бізнесмена Берлусконі розпочав у 1960-х роках у будівництві, через 10 років зайнявся медіа. У 70-х він створив першу у всій Європі велику мережу комерційного телебачення.

У період з 1986 до 2016 року володів футбольним клубом «Мілан». За ці 30 років клуб п’ять разів перемагав у Лізі чемпіонів та 8 – у чемпіонаті Італії.

У політику Берлусконі прийшов у 57 років. Як пише Reuters, партія Берлусконі є частиною правої коаліції прем’єр-міністерки Джорджи Мелоні, і хоча він сам не грав ролі в уряді, його смерть, ймовірно, дестабілізуватиме італійську політику в найближчі місяці.

Берлусконі
Берлусконі і італійська прем’єрка Джорджа Мелоні

Слід зазначити, що колишній прем’єр-міністр Італії був у дружніх стосунках з президентом РФ Володимиром путіним.

Берлусконі
Берлусконі та Путін (архівне фото)