“12 дітей залишилися напівсиртами”: росіяни розстріляли шістьох лісівників, деталі трагедії

На Сумщині трапилася трагічна подія. Неподалік кордону російські військові розстріляли зразу шістьох лісівників. На жаль аж 12 дітей залишися напівсиротами.

Наймолодшому лісівникові, Олександрові Глущенку, було 31 рік, найстаршому, Андрію Михайленку, 50 років. Інші працівники лісгоспу були віком від 33 до 48 років. Всі вони загинули під час виконання своїх обов’язків в той час, коли їхали в службовому бусіку.

“Раніше була інформація, що це був артобстріл, але це не так. Зайшла ворожа ДРГ, яка впритул розстріляла наших співробітників”, – розповів в коментарі для ТСН.ua керівник філії “Свеське лісове господарство” Олег Закусило.

За словами Олега Закусила, працівники прямували здійснювати облік лісових насаджень в прикордонній зоні.

“Поїхали в шістьох, щоб швидше виконати завдання. Від військових було отримано дозвіл на проїзд та роботу. Спочатку ДРГ почала обстрілювати село, лісівники це почули та вирішили виїхати з того місця, де перебували. На лісовій дорозі, як виявилось, була засідка ДРГ, яка їх і розстріляла”, – додає Олег Закусило.

12 дітей залишилися напівсиротами

У лісничого Сергія Волкова (йому було 48 років) залишилось чотири дитини – дві доньки та два сини. У 50-річного Андрія Михайленка, який нещодавно відмітив свій ювілей – двоє синів та донька, у 35-річного Андрія Буракова – маленький син, у 31-річного Олександра Глущенка – маленька донька, у 33-річного Сергія Заболотного – дві маленьких доньки, у 33-річного Івана Романченка – маленький син.

Як виявилось, трагічність ситуації полягає і в тому, що росіяни навмисно не давали забрати тіла загиблих півтори доби. Над місцем розстрілу літав дрон, не було можливості забрати тіла наших колег. Зараз їх забирають, перевантажують в іншу автівку, потім повезуть на розтин, потім похорон.