“Ні на секунду не здавайтеся”: фермер врятував врожай від повені після підриву Каховської ГЕС (ВІДЕО)

На підрив Каховської ГЕС довелося швидко реагувати не тільки військовим та рятувальникам, а й простим фермерам. Причому наслідки підтоплення, як відомо, зачепили не тільки Херсонщину. У Миколаївській області місцеві фермери також занепокоїлися тим, як можна вберегти майбутній урожай.

Про те, як всупереч долі та підлим задумам російських окупантів діяв один з фермерів на Миколаївщині, розповів у своєму акаунті в TikTok його товариш Віктор Свідерський.

У своєму відео Віктор показав вал, який його знайомий фермер почав терміново зводити зі своїми однодумцями посла підриву Каховської ГЕС: його насипали на березі річки Буг за допомогою трактора. І коли висока вода Дніпра після повені хлинула в цю річку, вал стримав її натиск, і вбивча хвиля лише “облизала” насип, не зумівши завдати шкоди овочам. В деяких місцях воді вдавалося переливатися через земляний вал, але коли таке траплялося, на місце прориву кидались люди, і де трактором, де – лопатами знову відновлювали захисну стіну.

“Все повністю було залито водою, але зайти далі їй не вдалося, – говорить Віктор Свідерський, показуючи потужну земляну загорожу. – Вода не дісталася ні кавунчиків, ні моркви, ні огірків”.

Боротьба за врожай тривала дві доби, після чого фермер, за його словами, відсипався протягом доби. Але переміг у протистоянні з підлістю росіян і примхами негоді.

Тож боріться до останнього, і ні на секунду не здавайтеся”, — резюмує свою розповідь Віктор Свідерський.

Ось відео, яке зняв Віктор Свідерський: