Фантастичний бойовик “Флеш” (2023): відгуки кінокритиків

У Мережі з’явилися перші повноцінні відгуки на фільм «Флеш» (2023 року) про пригоди супергероя надшвидкісного Баррі Аллена на прізвисько Флеш. Кінокомікс DC несподівано отримав стриманий прийом – критики задоволені емоційними моментами та грою акторів, але розчаровані посереднім сюжетом та жахливою графікою.

Ще раніше в соцмережах з’явилися відгуки на «Флеша», в яких журналісти називали його одним із найкращих фільмів про супергероїв в історії кіно. Схоже, насправді сольник Флеша у виконанні Езри Міллера не такий гарний, як сподівалися фанати. На Rotten Tomatoes у нього на момент написання матеріалу 72% рейтингу, а на Metacritic – 60%.

Фільм “Flash” перезапустить кіновселенну DC. Після нього на шанувальників чекає оновлений всесвіт. Empire пише, що режисер Андрес Мускетті показав чудове прощання зі старим всесвітом:

«Це один з останніх фільмів колишнього кіновсесвіту DC, і це також один із найкращих. Дотепна та тепла приятельська комедія».

Slash Film хвалить екшен-сцени, зворушливі моменти та гумор:

«Є пару непорозумінь, але “Flash” все ж таки смішний, емоційний і насичений екшеном фільм, який входить до числа кращих картин DC в історії».

Muses of Media зазначає, що «Flash» не жахливий, але й не надто гарний, щоб його називати одним із найкращих фільмів про супергероїв.

А ось IGN відзначає першокласну гру акторів:

«Хоча візуальні ефекти не завжди найкращі, а третій акт трохи приголомшує, сильні виступи акторів і серйозність тримають “Флеша” на вірному шляху. Якщо перед нами справді остання зупинка в експресі “Всесвіт Снайдера” [режисера “Ліги справедливості” Зака Снайдера], то це гідний спосіб поставити крапку».

Flickering Myth критикує непереконливі візуальні ефекти:

«Це білий шум із фан-сервісу, який не є чимось більшим, ніж безглуздий екшен без високих ставок для персонажів і з жахливою комп’ютерною графікою. Гра Езри Міллера – єдиний гідний аспект, і я здригаюся від однієї думки про те, наскільки кошмарним був би “Флеш” без нього».

Флеш
фільм Флеш 2023

Screen Rant називає “Флеша” посереднім супергеройським фільмом. Також він критикує фінал:

«Третій акт поспішний, начебто творці фільму пізно зрозуміли, що вони витратили надто багато часу на перші два акти і їм потрібно швидко завершити роботу».

За сюжетом Флеш вирушить у минуле, щоб урятувати життя своєї матері. Після подорожі в часі Баррі потрапить в альтернативний вимір, де дізнається, що через його дії весь мультивсесвіт опинився в небезпеці. Рятуватиме світ він разом з іншим Баррі та альтернативним Бетменом.

Прем’єра фільму відбулася 15 червня. Тепер його може переглянути кожний охочий.

Раніше ми писали: Стало відомо коли вийде 2 сезон “Володар перснів: Персні влади”