Військові мають бачити, що влада не протирає штани: у маленькому містечку під час війни хочуть витратити 145 млн на футбольне поле

Ківерцівська міська рада (Волинська область) оголосила два тендери на проведення капітального ремонту футбольного поля та бігових доріжок на загальну суму в понад 145 мільйонів грн.

Відповідні тендерні закупівлі розмістили на майданчику публічних закупівель Prozorro.

На капітальний ремонт футбольного майданчика, що на вулиці Шевченка, 17, планують витратити понад 72,5 мільйони гривень. Самі ж роботи за планом мають завершитися до кінця 2025 року. Переможця ще не оголосили, адже торги триватимуть до 21 червня. Капремонт бігової доріжки, що знаходиться на тому ж таки стадіоні також обійдеться бюджету міста в 72,5 мільйони гривень. Термін завершення робіт теж до кінця 2025 року.

У сюжеті журналістів ТРК «Аверс» очільник Ківерців був більш багатослівний та розповів про те що є можливість зробити стадіон гарний. Коштів поки немає, бо термін виконання до 2025 року. Я хочу, щоб місто стало спортивною столицею області. Там буде штучне поле.

Згадав міський голова Ківерців і про військових. За його словами, коли захисники повертатимуться з фронту, то мають бачити, що влада не протирає штани, а щось робить, і військові не дарма захищають нас. Також політик зазначив, що військовослужбовці з 50, 51, 53 батальйонів поки допомоги не потребують, адже забезпечені усім необхідним. Якщо ж до нього звертаються по допомогу, то він не відмовляє.

«Я говорив з командирами батальйонів. Вони мені розповіли, що в кожного військового є тепловізор, а їх на батальйон потрібно всього три чи чотири. Крім того, ми купили їм понад 14 машин та десятки дронів. Жертвуємо свою одноденну зарплату, проводимо благодійні концерти, ярмарки. Завдяки керівництву країни вони мають усе необхідне», – зазначив Ківерцівський міський голова.

Вже осінню з бюджету Ківерців витратять від п’яти до восьми мільйонів лише на демонтаж існуючого стадіону.

Нагадаємо, що містечко Ківерці знаходиться у 16 км. від міста Луцьк. Населення Ківерців станом на 2020 рік – 14 000 осіб.

Раніше ми писали: Перекинулась маршрутка: на Волині собака вибігла на дорогу і спровокувала маштабну ДТП