“Нинішня втрата – особливо болюча”: під час штурмової операції загинув Святослав Кондрат

Сьогодні, 20 червня на війні з російськими окупантами, під час штурмової операції на Південному напрямку, загинув один із лідерів фанатського сектору ФК “Прикарпаття” та боєць “Карпатської Січі” Святослав Кондрат.
Про це повідомили на сторінці “Прикарпатські ультрас“, передає “Це моя Україна“.
“Страшні новими з фронту. Сьогодні, 20 червня, під час штурмової операції на Південному напрямі, прикриваючи відхід своєї штурмової групи, загинув один з лідерів фанатського сектора «Прикарпаття», боєць «Карпатської Січі» Святослав Кондрат. Фан Кішка.
За 16 місяців війни ми, на жаль, вже встигли звикнути до смертей. Наскільки до них можна звикнути. Проте нинішня втрата – особливо болюча. Святослав прожив зовсім мало, але його життя було вельми барвистим. Він поспішав отримати від свого земного шляху все. Починаючи від Революції Гідності він не жив – летів. У війну Святослав вступив через три роки після її початку, ледь закінчивши школу. Ще тоді, коли війна іменувалася АТО. Повертаючись додому, він не втрачав нагоди відвідати матч улюбленої команди чи підтримати її на виїзді.
У день, коли рускі окупанти почали повномасштабне вторгнення, Святослав знаходився за кордоном. А вже наступного дня він разом з побратимами-січовиками був під Києвом. У числі тих, хто не пустив м*скальню в столицю. Після того були бої за Херсонщину, Харківщину і Донеччину в складі мінометного підрозділу «Карпатської Січі».
Друже, ми завжди будемо пам’ятати тебе. Вічна слава тобі, Воїне.
Смерть московським окупантам.” – зазнають прикарпатські ультрас.
Святослав Кондрат
на фото загиблий Герой Святослав Кондрат

Святослав був відданим християнином

Друзі та побратими згадують Святослава як людину дійсно твердих консервативних та християнських переконань.

«Друже, ти був Світлим Воїном! Благословенним жертовним християнином! Вічна пам’ять та Слава!», – прокоментував смерть Героя капелан Ігор Плохой.