День літнього сонцестояння 2023: як поводитися, щоб стати успішним

Вважається, що у день літнього сонцестояння природа віддає нам енергію, наповнює життєвою силою. Щороку в червні настає найдовший день у році. Як працювати з енергією та залучити успіх у цей день?

Що відбувається у день літнього сонцестояння? 21 червня 2023 року сонячна активність досягає максимуму. Збоку може здатися, ніби Сонце завмерло в зеніті і та абсолютно не рухається. Цього дня воно знаходиться на небосхилі 16 з половиною годин, досягаючи найвищої крапки над планетою.

Для мешканців північної півкулі після 21 числа настає тропічне літо. Для нас з 22 червня час перебування світила в небі щодня скорочуватиметься до зимового сонцестояння. (Читайте також, Нумерологічний прогноз на червень 2023: список вдалих та небезпечних днів).

День сонцестояння з давніх-давен вважався святковим для багатьох народів. Цього особливого дня відбувалися любовні ритуали. Люди робили обереги та талісмани, які приносять удачу на весь рік.

Наші пращури помітили, якщо у цей день спекотно, то зима буде не холодною. Британські жінки здійснювали обряди для вдалого одруження та щасливого сімейного життя, а закохані пари клялися одна одній у вічному коханні. Вважалося, що цього дня духи всіх чотирьох стихій (вогню, води, землі та повітря) радіють приходу літа разом із людьми.

Суть свята полягає в тому, щоб здобути впевненість у собі, навчитися радіти життю та насолоджуватися нею. Знаючі люди радили вирушати цього дня на природу, бажано ближче до водойми.

Що потрібно робити у день літнього сонцестояння

Для тих, хто працює зі своєю енергією, цей день є дуже важливим. Його краще проводити в самоті на природі, привітати Схід сонця, що сходить на світанку, присвятити день лікувальній медитації. Раніше на світанку люди вмивалися росою: вважалося, що це продовжує молодість та зміцнює здоров’я.

Ті, хто прокидається цього дня зі сходом Сонця, можуть загадувати заповітне бажання: воно обов’язково здійсниться. Це свято — чудова нагода провести день у радості та наповнити своє серце щастям.

21 червня сприятливий день для очищення житла. Якщо ви хочете оновити енергію в будинку, обійдіть його всередині по периметру з іконою Божої Матері, читаючи молитву Богородиці. Проста традиція допоможе очистити будинок від негативу та уберегтися від неприємностей.

Чого не можна робити у день літнього сонцестояння

Цього дня не можна допускати деструктивних, руйнівних думок. Важливо уникати будь-яких конфліктів та негативу. У жодному разі не можна скандалити та з’ясовувати стосунки з близькими. Неприпустимі ігри з вогнем, нехтування правилами безпеки.

Щоб наблизити здійснення справжніх бажань, день потрібно провести за улюбленим заняттям, умиротворенням та радостю. Не можна дратуватися, засмучуватися, допускати зла в серці та мстити.

Сонцестояння відкриває шлях до особистісного зростання та позитивних трансформацій. Дуже важливо у цей день зловити натхнення, відчути єднання зі світом та зв’язок із усім живим на планеті.