Нумерологічний прогноз на червень 2023: список вдалих та небезпечних днів

У нашому прогнозі від нумеролога список днів, на які варто звернути увагу в червні. Не пропустіть їх!

Довгоочікуване літо ось-ось настане: у кого відпустка, у кого домашній клопіт — у будь-якому випадку під сонячним промінням і з довгими світловими днями жити набагато легше. Червень чудово підходить як для відпочинку та подорожей, так і для роботи та розвитку.

Давайте дізнаємося, як краще провести кожний з днів першого літнього місяця. Нумерологічний прогноз на червень підготувала нумеролог та фахівець із роботи з підсвідомістю Ульяна Колач.

Місячні періоди:

  • З 1 по 3 червня — Місяць, що росте;
  • 4 червня – повний місяць;
  • З 5 по 17 червня – спадна Місяць;
  • 18 червня – молодик;
  • З 19 по 30 червня — Місяць, що росте.

1 червня

Цього дня не варто брати на себе надто багато зобов’язань, яких ви не зможете виконати. Занадто великий тягар відповідальності не послужить вам на благо, але може створити проблеми в майбутньому. (Читайте також, Що до вас іде гарного влітку 2023 року – прогноз по ТАРО для всіх Знаків Зодіаку). Відмінна порада на цей день мати чіткий план і дотримуватися його, тоді ви не відчуєте сильної напруги.

А ось ті, хто має невирішені проблеми, можуть скористатися зростаючим Місяцем і докласти максимум зусиль для їх завершення та реалізації своїх бажань.

нумерологічний

2 червня

У другий день місяця нам може знадобитися підстроювання під обставини. Буде багато інформації та переміщень. У вирішенні завдань використовуйте креативність – вона буде сильно виявлена в цей період.

Цей день відбувається під енергією шістки, що сфокусує нас на стосунках. Не кажіть того, про що можете пошкодувати потім, будьте стримані та доброзичливі.

3 червня

Позитивний день, особливо якщо ви вирішите провести його у спокої, не поспішаючи, цейтноту та авралів. За такого темпу все буде чудово!

4 червня

У день повні найкраще також утриматися від високих швидкостей, особливо нікуди не поспішати. Більше підійде спокійне проведення часу, медитації вранці або ввечері. Сприятливо планувати на найближчі два тижні. Усі домовленості у цей день можуть бути реалізовані. Повний місяць – час отримання відповідей, запитайте інших людей, як вони ставляться до вас.

Цей день, а також 13 та 22 червня, пов’язані із вісімкою — кількістю грошей. Подумайте про роль фінансів у вашому житті: як ви ставитеся до них, наскільки виявлено ваш грошовий потік, що ви відчуваєте, коли думаєте про гроші. У ці три дні не бійтеся ставити собі такі запитання. Часто у нас багато прихованих блоків, які формувалися протягом життя наших предків. Наприклад, «гроші – зло» та інші твердження.

нумерологічний

З 5 по 17 червня

Період спадного Місяця. У ці дні ми отримуватимемо результати нашої діяльності, яку розпочали ще восени.

6, 15, 24 червня

Не найкращі дні. Постарайтеся поєднатися з енергією води, прогуляйтеся на природі, заземліться – тоді відчуєте спокій.

18 червня

Відмінний стабільний день, його вібрації пов’язані з числом двадцять два. Це неділя, але вона чудово підійде для вирішення складних справ, які досі залишалися невирішеними. Саме зараз ми можемо скористатися будь-якими ресурсами для досягнення ваших цілей.

Як і 18 червня, так і 22 червня вас супроводжуватимуть грошові енергії, тож ці дні добре буде присвятити роботі. А якщо ви раптом опинитеся в глухому куті, коли не буде точного розуміння, як діяти, скажіть такі слова: «Творець, вияви, куди мені йти далі». А потім слухайте та спостерігайте за тим, що відбувається.

20 та 21 червня

Дуже сильні енергетичні дні. Це час, коли можна просувати свої інтереси. Будьте активними, не поступайтеся нікому лідерською позицією.

Ще обов’язково враховуйте, що 21 червня — день літнього сонцестояння, коли нахил осі обертання Землі набуває найменшого значення — 23.4 градуси, а потоки енергії, що йдуть до нас із космосу, максимальні. Потужні практики допоможуть вам створити потрібний достаток у будь-якій сфері життя.

10, 19 та 28 червня

Ці дні чудово підійдуть для комунікації, спілкування, будувування більш довірчих та глибоких стосунків як із близькими людьми, так і з колегами.

30 червня

Дуже важливий день, коли інсайти, потрібні думки та всесвітня мудрість можуть відвідати вас у будь-який час – і зручний, і незручний. Питання в тому, як ви розпорядитеся цими безцінними крихтами мудрості.