Гороскоп на 5 липня 2023 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 5 липня 2023 року говорить, що день буде сповнений негараздів, але у ваших силах їх подолати. Не бійтеся просити друзів про допомогу, вони будуть раді її надати. Безліч несподіваних поворотів може зіпсувати вам день. Не забувайте сьогодні і про дозвілля: зустрічі та прогулянки.

Овен

Все, що ви зробите сьогодні, так чи інакше позначиться на вашій подальшій долі, тому будьте обачнішими! Виявляйте увагу навіть до дрібниць, думайте, що кажете, і з особливою обережністю давайте обіцянки. Якщо візьмете на себе зайві зобов’язання, то доведеться тягнути їх на собі ще дуже довго.

Телець

Гороскоп на 5 липня 2023 року говорить, що сьогодні ви можете зіткнутися з критикою на вашу адресу. Не поспішайте ображатися, і тим більше не варто вплутуватися в суперечку. Просто прийміть до уваги сказане і погляньте на ситуацію очима опонента – може, дійсно варто попрацювати над собою?

Близнюки

Цього дня у Близнюках прокинеться наставник та педагог – роздавати поради ви захочете праворуч та ліворуч. Але щоб не нарватися на грубість, зірки радять робити це вибірково. Направте енергію на тих, хто дійсно потребує підтримки або хоча б поцікавився вашою думкою з того чи іншого питання.

Рак

Навіть якщо сьогодні у вас не так багато справ, покажіть бурхливу діяльність. На вас уже «націлився» хтось, який бажає делегувати вам частину своїх обов’язків або звернутися з якимось незручним проханням. Побачивши, що ви зайняті, ця людина швидше за все відмовиться від своїх намірів.

Лев

Гороскоп на 5 липня 2023 року говорить, що сьогодні ви будете схильні до маніпулювання оточуючими – ви чудово знаєте, за які нитки тягнути, щоб змусити їх танцювати під вашу дудку. Однак, переслідуючи свої цілі, не надто захоплюйтесь. Якщо ляльки розкусять ваш задум, бунту не уникнути.

Діва

Сьогодні вам варто бути трохи м’якшим і продемонструвати готовність до компромісів. Якщо зробите так, як зручно лише вам, ігноруючи інтереси інших, це може призвести до серйозних конфліктів, аж до розриву стосунків.

Терези

М’які, інтелігентні Терези іноді бувають неймовірно впертими, причому найчастіше не там, де це потрібно, і сьогодні саме такий випадок. Але все ж таки постарайтеся не зациклюватися на своїй думці, вислухайте інших і обміркуйте те, що вони говорять. Повірте, в словах оточуючих є щось правдиве.

Скорпіон

День обіцяє бути спокійним та розміреним, якщо, звичайно, ви самі не захочете погнатися за черговими здобутками. Але робити це астрологи не рекомендують, краще використовуйте тимчасовий перепочинок для того, щоб набратися сил і відпочити від суєти.

Стрілець

Сьогодні ви переконаєтеся в тому, наскільки важливо опинитись у потрібний час у потрібному місці. Вам несподівано представиться можливість покращити стан справ, не упускайте її, одразу беріть «бика за роги».

Козеріг

У цей день вам доведеться спілкування з людиною, від якої багато залежатиме у вашому подальшому житті та кар’єрному просуванні. Розмова вийде непростою, але постарайтеся взяти себе в руки, не поспішайте «випускати колючки» у відповідь на критику, тоді ви зможете справити на співрозмовника найприємніше враження.

Водолій

Гороскоп на 5 липня 2023 року говорить, що сьогодні оточуючим буде цікава ваша думка з різних питань, зокрема і тих, які вас жодним чином Вас не торкаються. Як вчинити, вирішувати тільки вам – можете відмовитися від відповіді, але зробіть це обережно. Або ж є можливість виступити в ролі «експерта», але врахуйте, що це забере масу вашого часу.

Риби

Сьогодні варто поговорити до душі з кимось із друзів. Ви давно не наважуєтеся зробити щось важливе, і зібратися з духом вам допоможе мудра порада. Проговоріть ситуацію з тими, кому довіряєте, і вам підкажуть правильний шлях. Але завжди думайте власною головою перед прийняттям важливого рішення.

Підписуйтесь на новини «Це моя Україна» тепер і в Telegram.