Неповнолітню дівчинку, яку шукали поблизу окупованого Маріуполя, знайшли мертвою

12-річну Ірину Губарєву, яку декілька днів розшукували біля Маріуполя, знайшли мертвою. У людей є підозри, що дівчинку викрали російські військові.

Про це повідомляє Маріупольська міська рада, передає “Це моя Україна”.

Відомо, що 30 червня Ірина Губарєва пішла на зустріч з подругами. Це сталося у селищі Мангуш. Як повідомляли у пропагандистських чатах, дівчинку спочатку не розшукували. А згодом, коли мама почала ходити по блокпостах та показувати фото – ситуації надали розголосу.

на фото загибла 12-річна Ірина Губарєва
на фото загибла 12-річна Ірина Губарєва

Останнє місцезнаходження дівчинки зафіксували у селі Республіка, що майже за 30 кілометрів від Мангуша.

Зауважимо, що у соцмережах оприлюднили листівки з розшуком групової автівки, підозрюючи, що 12-річну Ірину викрали російські окупанти. До того ж було опубліковано розмову місцевого жителя з пропагандистом, в якій чоловік розповів, що це не вперше, коли до підлітків залицяються окупанти.

За ще однією із версій, дівчину збив на автомобілі російський військовий. Він поклав тіло до машини та вивіз у поле, де її і знайшли. Офіційної інформації від російських окупантів ще немає.

Варто зазначити, що це не поодинокі випадки, коли зникають діти та дорослі в районі Маріуполя, ніхто ці випадки не розслідує, бо закон не розповсюджується на російських окупантів.

Також раніше ми писали про 16-річних герої Микиту та Тиграна з Бердянська, яких вбили окупанти.