Офіцера Закарпатського військкомату, який побив жінку, звільнили з посади

Офіцера Закарпатського ТЦК та СП, який переуваючи у стані алкогольного сп’яніння в Ужгороді побив журналістку Тетяну Новак, звільнили з з лав Збройних Сил України.

Про це у своєму фейсбук повідомив перший заступник Міністра оборони України Олександр Павлюк.

“Напередодні у публічному просторі з’явилась інформація про ганебну поведінку старшого офіцера Закарпатського ТЦК та СП та завдання ним тілесних ушкоджень громадянці України.

На підставі інформації, наданої за місцем служби офіцера та ураховуючи слідчі дії, які тепер очікують на зазначену особу у зв’язку з провадженням, розпочатим правоохоронними органами за фактом вчинення кримінального правопорушення, прийнято рішення про звільнення цієї особи з лав Збройних Сил України…”, – зазначив чиновник.

Слід заначити, у поліції Закарпатської області зазначили, що повідомили про підозру співробітнику Закарпатського ОТЦКСП у вчиненні ним кримінального проступку – нанесення тілесних ушкоджень дружині військовослужбовця.

Нагадуємо, інцидент трапився 25 червня, на одній із вулиць Ужгорода підозрюваний, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вчинив конфлікт з подружжям та кілька разів вдарив жінку в область обличчя та голови та втік.