“Поважайте себе. Майте честь”: військова ЗСУ звернулася до Аліни Михайлової через її заяву про Луценка

На днях розгорівся скандал через те колишній генеральний прокурор України Юрій Луценко йде з ЗСУ через свою інвалідність. Деяких військових це обурило, адже вони зазначають що немає законного механізму демобілізації через інвалідність.

Також щодо цієї події висловилася і відома військова ЗСУ Аліна Михайлова і назвала Луценка “феєричним клоуном”. На ці слова Михайлової про Луценка відреагувала інша військова ЗСУ Julia Vobornikova-Holovko.

Її пряма мова:

“Я не коментувала її політичні заяви на своїй сторінці… Я не підтримувала хейт в її бік, коли вона мала майнові суперечки з мамою Дмитра. Просто тому, що не вважаю себе в праві це робити.
Я її поважала як людину, з якою колись давно пару разів перетнулася на війні. Бо я поважаю тих, хто воював.
Але для мене, подібна заява, це просто пробите дно…
Я знаю як лікуються і як помирають від онко. Я не бажаю такої смерті навіть затятим ворогам. І тим паче не бажаю такого людині, яка тримала в руках зброю. І не важливо, була ця людина колись херовим генпрокурором, чи хорошим сусідом по дачі…
А от Аліні хочу сказати лише одне: цієї зими, в пеклі біля Бахмуту, в районі Кліщіївки, я бачила Юрія Луценка. Не в тилу констахи, навіть не в часіку. А саме там, де летіли всі калібри, і де від смерті не рятував ні статок, ні політичний статус.
Його я там бачила… А от її ні…
У мене все…
Від себе можу сказати ще одне: немає нічого більш принизливого для воїна, ніж втратити власну честь та гідність… Бо від цього немає індульгенції. Не врятує ні убд, ні посада парамедика.
Поважайте себе. Майте честь. Іноді найбільш мудре рішення – просто мовчати….” – йдеться у дописі Юлії.