“Після загоєння травм корова не є скалічена”: поліція закрила кримінальну справу про згвалтування корівки, але потім передумала

Півтори місяці назад на Хмельниччині сталася дуже прикра подія, яка обурила багатьох місцевих мешканців. В Антонівській громаді чоловік тягнув трактором за роги вагітну корову. Та бігла, доки могла, потім впала і він все одно її тягнув. Коли ремені порвались, чоловік покинув тварину і трактора і втік. Згодом люди знайшли напівживу корівку. Також стало відомо, що зловмисник ще й згвалтував корівку.

на Хмельниччині
на фото постраждала корівка

У вівторок, 11 липня стало відомо що поліція закрила кримінальне провадження щодо побиття, катування та зґвалтування вагітної корови на Хмельниччині. Своє рішення вони проаргументували тим, що корова жива, а рани загоються. Про це йдеться у дописі на фейсбук-сторінці UAnimals.

«Поліція закрила кримінальне провадження у справі корови, яку катували і зґвалтували на Хмельниччині, бо не побачила там кримінального правопорушення. Логіка поліції така: після загоєння травм корова не є скалічена, отже, порушення не можна кваліфікувати як кримінальне, лише як адміністративне. Готуємо скаргу на закриття провадження», – повідомили у UAnimals.

Захисники тварин обурені, що за таке жорстоке поводження з коровою нелюду загрожує лише штраф від 3400 до 5100 гривень.

А вже у середу, 12 липня, на сторінці поліції опублікували повідомлення про те, що постанова про закриття кримінального провадження вже скасована. Розслідування, поновленого за ч. 1 ст. 299 ККУ (жорстоке поводження з тваринами) і тому заплановано провести додаткові експертизи.