У ДТП на Львівщині загинула 16-річна дівчина: батько просить розголосу

9 липня 2023 року у селі Верхнє-Синьовидне Львівської області трапилася жахлива аварія, внаслідок якої загинула 16-річна дівчина. Батько загиблої дівчини просить небайдужих людей про розголос.

Відповідний допис на своїй сторінці у фейсбуці розмістив батько дівинки Michal Danyliv, а також цю інформацію розмістили у спільноті Varta1 – Варта1 (офіційна спільнота).

“Добрий вечір всім хто мене читає, якщо можна назвати його добрим. Я батько загиблої дівчини. Що сталась 09.07.2023 близько 20.15год. у с.Верхне Синьовидне, Стрийського району, Львівської області. Водій автомобіля: Тойота Ланд Крузер 200:р.н. ВХ7389НК ,Марочканич Я.В. 16.09.1961р.н. здійснив наїзд на мою донечку ,яка від отриманих травм загинула на місці події. А автомобіль покинув місце ДТП. За даною інформацією автомобілем керував його син, на якого відкрита кримінальна справа і не одна. Він замішаний з наркотиками і допомагав за винагороду чоловікам переходити через кордон. На даний час весь колишній Сколівський район знає хто такий Марочканич Я.В. і його зв’язки в районі, а також Львівської обл. Тому прошу всіх небайдужих поширити цю інформацію. Прошу всіх хто володіє буть якою інформацією про Марочканич Я.В. А саме про його сина 1997р.н. Може хтось має фотографії або відео з місця ДТП. Я володію інформацією, що за час нашої скорботи за донечку відбулись великі зміни в суд медичні експертизі на користь Марочканича. Тому прошу всіх поширити мій допис. Віру в силу Фейсбука і в те що за гроші можна купи все, тільки не совість. І прошу вас допомогти вийти на пресу Слава Україні і перемога за Нами” – йдеться в дописі батька загиблої дівчинки.

загибла
на фото загибла 16-річна Анастасія

Читайте також: У Польщі українку затримали через волосся: їй загрожує великий штраф (фото)