В останню путь провели отця Мар’яна, який раніше був отримав нагороду від Зеленського

З сумом повідомляємо, що 12 липня 2023 року, внаслідок відірвання тромбу, раптово упокоївся клірик Дніпропетровської єпархії  Православної церкви України (ПЦУ), капелан протоієрей Мар’ян Дюс.

Про це повідомляє Дніпровська єпархія Православної Церкви України, передає “Це моя Україна“.

“ВІЙНА ЗАБИРАЄ ЗНОВУ
У вічність пішов ще один наш земляк із Ряського. Капелан Дніпровської зенітної ракетної бригади отець Мар’ян Дюс. Йому назавжди 43… За інформацією від Дніпровської єпархії Православної Церкви України, 12 липня у капелана протоієрея Мар’яна Дюса відірвався тромб.
24 лютого 2023 року, Володимир Зеленський вручив Мар’яну Дюсу відзнаку. Мар’ян Петрович служив у повітряному командуванні «Схід», а саме в Дніпровській зенітній бригаді. Сьогодні о 14:45 просимо створити живий коридор для зустрічі нашого захисника Дюса Мар’яна Петровича з гори до містка і до кладовища на горі (зимівське.) Висловлюємо найщиріші співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам з приводу непоправної втрати. Поділяємо горе, сумуємо разом, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай пам’ять про вірного сина свого народу вічно зберігатиметься у наших серцях” – зазначають на сторінці Сектора Культури Михайлвської територіальної громади.

отець Мар'ян Дюс
на фото отець Мар’ян Дюс